×

Szła z dzieckiem w wózku. Nagle obcy mężczyzna zarzucił jej sznur na szyję

We wtorek jedna z mieszkanek bydgoskiego Fordonu została zaatakowana na osiedlu Pod Skarpą. Jak opisała na facebookowym profilu „Fordon na co dzień”, nieznany jej mężczyzna podbiegł i od tyłu zarzucił jej na szyję sznur. Na szczęście napastnika spłoszyła nadjeżdżająca rowerzystka. Sprawa została oczywiście zgłoszona na policję.

„Uważajcie na siebie, chodzi tam dużo osób, dzieci…”

Wczoraj, czyli 13 sierpnia, na profilu „Fordon na co dzień” w popularnym serwisie społecznościowym mieszkanka Bydgoszczy ostrzegła innych, aby uważali na niezidentyfikowanego dotąd napastnika, który ją zaatakował. Sytuację jako pierwszy opisał w mediach portal „Polska the Times”.

Oto wpis zaatakowanej kobiety

Chciałam ostrzec mieszkańców osiedla Pod Skarpą, a konkretnie nowych bloków przy ul. Frydrychowicza i Gołębiewskiego. Właśnie wracałam z Polo z dzieckiem w wózku, ścieżką przy lasku między garażami a blokami, gdy nagle wysoki mężczyzna w białej koszulce podbiegł do mnie od tyłu, zarzucił mi sznur na szyję i zaczął mnie ciągnąć do tyłu. Na szczęście z naprzeciwka jechała dziewczyna na rowerze i gdy ją zobaczył – uciekł. Miał białą koszulkę, wysoki, ciemne krótkie włosy. Uważajcie na siebie, chodzi tam dużo osób, dzieci…

Sprawa została oczywiście zgłoszona na policję

Podkom. Lidia Kowalska z Zespołu Prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy w rozmowie z mediami potwierdziła tę informację:

Rzeczywiście takie zgłoszenie wpłynęło do nas w poniedziałek o godz. 14.11. Funkcjonariusze z komisariatu w Fordonie już zajmują się sprawą. Pojechali do kobiety i z nią rozmawiali. Trwają czynności w tej sprawie

Miejmy nadzieję, że ten mężczyzna zostanie jak najszybciej złapany…

Polecane

Może Cię zainteresować