×

Ma obsesję na punkcie różu. Jej cały dom jest w tym kolorze. Wydała na to ponad milion dolarów

Kitten Kay Sera mieszka w Kalifornii. Jednak sławy nie przyniosły jej umiejętności aktorskie, ani inne talenty, a jej sposób na życie. Różowe życie.

53-latka znana jest jako „królowa różu”. Wszystko dlatego, że kocha ten kolor. Jej wszystkie ubrania czy biżuteria są różowe, ale to nie koniec… Zafarbowała nawet na różowo włosy. Mogłoby się wydawać, że to już i tak wiele, prawda?

Jak królowa

Okazuje się jednak, że dla niej to wciąż za mało. Miłośniczka różu wydała już ponad milion dolarów na to, aby jej dom stał się prawdziwym różowym królestwem, ponieważ, jak sama podkreśla ten kolor sprawia, że czuje się jak królowa.

Różowy nawet psiak

Kitten postanowiła przemalować na różowo nawet jej suczkę o imieniu Miss Kisses. 53-latka zapewnia jednak, że nie chciała jej zrobić krzywdy ponieważ bardzo ją kocha i użyła do tego celu wyłącznie nietoksycznych barwników. Kobieta jest do tego stopnia zakochana w różu, że stara się nawet, aby jej menu było bardzo bogate w ten kolor.

Zaczęło się już dawno…

Kalifornijka większość swojego życia poświęciła różowemu kolorowi. Jej przygoda z nim rozpoczęła się już, gdy miała 20 lat. Postanowiła wówczas, że rozda wszystkie swoje ubrania, a zostawi jedynie te w ulubionym kolorze. Jak pomyślała, tak też zrobiła. Od tej pory minęło już sporo czasu, a 53-latka jest dziś uznawana za najbardziej różową osobę na świecie.

Koleżanka gwiazd

Okazuje się nawet, że różowe gniazdko Kitten podoba się nie tylko jej, ale i gwiazdom, które chętnie urządzają w nim sesje zdjęciowe. Dom 53-latki odwiedziła m.in. Beyonce czy Paris Hilton. Nawet niektóre domy mody użyczają go na różnego rodzaju sesje zdjęciowe.

Brak wyrozumiałego partnera

Kobieta wyznaje, że tylko jedna rzeczy jest dla niej trudna z powodu jej różowej miłości – znalezienie kogoś na stałe. Za każdym razem kiedy spotka kogoś godnego uwagi, ten ktoś szybko rezygnuje. Jeden z potencjalnych kandydatów na partnera powiedział jej kiedyś, że oślepł z nadmiaru różu. Mimo to Kitten nie ma zamiaru rezygnować z koloru różowego. Uważa, że to dzięki niemu czuje się szczęśliwa, wyjątkowa i pełna energii.

A Wy co myślicie o tej pani?