×

Mało kto wie, że Piotr Grabowski ma znaną córkę. W dodatku jest naprawdę ładna!

Młoda aktorka po raz pierwszy pojawiła się w serialu „Julia”. Kolejne role sprawiły, że coraz więcej osób zaczęło ją dostrzegać. Kim jest Aleksandra Grabowska? Czyją córką jest ta młoda i zdolna piękność?

Kim jest Aleksandra Grabowska?

Aleksandra Grabowska (26 l.) zadebiutowała na małym ekranie w jednym z odcinków serialu „Julia”. Później pojawiła się w „Drugiej szansie”. Jednak przełomem w karierze aktorskiej okazała się dla niej rola w hitowym pierwszym sezonie „Belfra”, gdzie wcieliła się w postać Julki Molendy.

Później młoda aktorka wystąpiła w takich produkcjach jak „Komisarz Alex”, „Ojciec Mateusz”, „Kobiety mafii 2”, czy „Osiecka”. Większe role dostała w cieszących się ogromną popularnością „Zakochanych po uszy” i sztandarowym serialu TVP2, czyli „Na dobre i na złe”.

Instagram

Okazuje się jednak, że Aleksandra Grabowska nie ogranicza się tylko i wyłącznie do aktorstwa. 26-latka jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Jest również scenografką.

Często bywa na imprezach branżowych w towarzystwie swojego sławnego ojca. O kogo chodzi?

Kim jest Aleksandra Grabowska
Instagram

Córka gwiazdy „M jak miłość”

Tajemnica rozwiała się, gdy Aleksandra pojawiła się na premierze spektaklu „Przekręt (nie) doskonały” w Teatrze Capitol w towarzystwie Piotra Grabowskiego (znanego widzom z takich produkcji TVP, jak „Nad rozlewiskiem” czy „Siła wyższa”).

Wówczas tabloidy zaczęły rozpisywać się o tym, że aktor po rozstaniu z Anną Dereszowską związał się młodą rudowłosą kobietą. Jednakże prawda szybko wyszła na jaw i okazało się, że tajemnicza piękność jest córką Grabowskiego.

Kim jest Aleksandra Grabowska
Instagram

O tę wpadkę w programie „Demakijaż” pytał ich Krzysztof Ibisz. Prowadzący zapytał również o relacje jakie między nimi panują. Okazuje się, że ich więź została wystawiona na szczególną próbę, gdy aktor przeprowadził się do Warszawy:

Staram się tego czasu nie wspominać. Oczywiście było to przeżycie trudne i przełomowe i wiele rzeczy się zmieniło, ale jak widać się ułożyło, chociaż wymagało to czasu.

– powiedziała w programie Aleksandra.

W „Demakijażu” Piotr Grabowski powiedział, że lubi wyjeżdżać z córką na wyprawy. Oboje z radością opowiadali o wycieczce na Islandię. Poza tym celebryta wspiera aktorską karierę córki. Jednakże cieszy się również z tego, że Aleksandra ma też inny fach w ręku.

26-latka zadeklarowała, że nie zrezygnuje z aktorstwa, ponieważ nie potrafi wyobrazić sobie bez tego życia. Jak powiedziała w programie, ten zawód to „straszliwy nałóg”.

Instagram

Mamą Aleksandry Grabowskiej jest natomiast Marta Konarska, która również jest aktorką. W 1991 roku kobieta ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie i od tamtej pory jest związana z Teatrem im. Słowackiego w Krakowie.

Na małym ekranie aktorka pojawiła się m.in. w „Julii”, gdzie zagrała Grażynę Bałutę i w „Lekarzach”, gdzie grała Wandę Fałek.

Jak myślicie, czy Aleksandra stanie się tak sławna jak jej ojciec?

Kim jest Aleksandra Grabowska
Instagram

Cała prawda o szkołach aktorskich: „Tam gnoi się ludzi”. Gwiazdy nie przebierają w słowach

Źródła: kobieta.wp.pl, swiatseriali.interia.pl, www.pomponik.pl
Fotografie: Instagram, Filmweb
zamknij