×

Pamiętacie Peggy ze „Świata według Bunddych?”. Przez lata bardzo się zmieniła

„Świat według Bundych” zadebiutował w Stanach Zjednoczonych w 1987 roku. Widzowie mogli śledzić losy bohaterów przez 11 serii. Teraz uznawany jest za klasykę gatunku sitcom. Serial ma 263 odcinków i klika epizodów specjalnych, co sprawia, że jest jednym z najdłużej produkowanych seriali komediowych.

Fani wciąż kochają serial

Co prawda, „Świat według Bundych” zakończył się blisko 22 lata temu, ale dalej ma sporo fanów, a aktorzy dalej budzą zainteresowanie mediów na całym świecie. Dotyczy to zwłaszcza serialowej Peggy Bundy, czyli nieokrzesanej i szczerej do bólu gospodyni domowej. Jak teraz wygląda odtwórczyni jej roli?

Imgur

Amerykanie w krzywym zwierciadle

„Świat według Bundych” przedstawiał życie typowej amerykańskiej rodziny. Nie za biednej, ale tez nie bogatej. Każdy z bohaterów odpowiadał konkretnemu stereotypowi dotyczącemu amerykanów.

Al Bundy to wiecznie sfrustrowany i nerwowy pracownik sklepu obuwniczego. Jego ulubionym zajęciem było przesiadywanie przed telewizorem (koniecznie z jedną ręką w spodniach) i obwinianie żony o swój nieszczęsny los.

Peggy – czyli nie całkiem typowa kura domowa. Z gotowaniem i sprzątaniem nie było jej po drodze. Seksowna i wystylizowana, najbardziej lubiła wydawać pieniądze męża i oglądać popularne talk-show dla kobiet. Jej nieodłącznymi elementami była fryzura większa od głowy i papieros w ustach.

Imgur

Pociechy małżeństwa prezentowały się nie lepiej. Kelly to szkolna piękność z twarzą myślą nieskalaną. Ku rozpaczy swojego ojca, najprawdopodobniej po matce odziedziczyła zamiłowanie do romansów. Często wyrażała swoje zażenowanie przynależnością do rodziny, ale ostatecznie zawsze ruszała im na pomoc.

Bud miał mniej szczęścia od siostry. Na początku był buntownikiem, później wyrósł na podrywacza, przynajmniej w jego mniemaniu. Niestety zazwyczaj wszystko co robił kończyło się sromotną klęską. Jedyną postacią, która jako tako radziła sobie z życiem był pies rodziny – Buck.

Instagram

Peggy jest teraz nie do poznania

Z całej rodziny to właśnie Margater „Peggy” Bundy zaskarbiła sobie największą miłość fanów. Leniwa i seksowna, zawsze zdolna dostać to czego chce postać jest uznawana za ikonę amerykańskiej telewizji. Jej cytaty i styl do tej pory pamiętają wszyscy, którzy oglądali serial chociaż raz.

Jesteście zaskoczeni tym, jak bardzo zmieniła się Katey Sagal?

zamknij