×

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcia z pierwszego spaceru. Uwagę zwraca wózek

Agnieszka Kaczorowska niedawno została mamą. Aktorka i tancerka ma też za sobą już pierwsze doświadczenia w roli mamy. Jak możemy wywnioskować z jej ostatnich postów nie jest łatwo, ale z pewnością cudownie! Teraz Kaczorowska pochwaliła się zdjęciem z pierwszego spaceru z córką. Jak zwykle wygląda przepięknie i widać, że macierzyństwo jej służy, jednak uwagę przykuł także i wózek.

Aga Kaczorowska mamą!

Ponad tydzień temu Agnieszka Kaczorowska została mamą. Jej córeczka przyszła na świat 26 lipca. Dlatego w ostatnim czasie Aga delikatnie ograniczyła swoją obecność w mediach społecznościowych. Na szczęście kilka razy uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła nam nieco więcej na temat swoich pierwszych doświadczeń jako mamy. Wiemy, że nie jest łatwo, ale mimo to czuje się aktualnie najszczęśliwszą kobietą na świecie.

Kaczorowska pochwaliła się zdjęciem z pierwszego spaceru z córką

Teraz Aga opublikowała zdjęcie z pierwszego spaceru z córeczką. Widać po niej jeszcze odrobinę zmęczenia, ale jednocześnie cała promienieje szczęściem. Zdjęciami z tego wydarzenia Aga pochwaliła się w sieci. Opatrzyła je żartobliwym opisem.

Kaczorowska pochwaliła się zdjęciem z pierwszego spaceru z córką

Za nami pierwszy spacer?
Pogoda idealna!☀️ Dla mnie jeszcze taki godzinny spacer to maraton?, ale to i tak była ogromna przyjemność? …tylko mąż @maciek.pela nie chciał oddać wózka… tak go duma rozpierała?? #Pelakowelove

Uwagę przykuwa oczywiście także i wózek, na jaki zdecydowali się świeżo upieczeni rodzice. Oj… nie należy do najtańszych! To Bugaboo Cameleon 3. Jego cena wnosi ponad 4 tysiące złotych.

Aga Kaczorowska

Córka Agnieszki Kaczorowskiej