×

Justyna Żyła promuje swój nowy program. Internauta bezpośrednio ją zaatakował

Okazuje się, że głośne rozwody mogą być przepustką do sławy. Najwyraźniej show biznes działa teraz tak, że najpierw publicznie wywleka się prywatne sprawy, a później słyszymy, że w „Tańcu z gwiazdami” wystąpi Justyna Żyła. Program przysporzył jej jednak więcej hejterów niż fanów. Teraz, kiedy rusza jej własne show, pod adresem celebrytki pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.

Przemiana Instagrama

Rozważania Justyny Żyły na temat jej małżeństwa pojawiły się na Instagramie. Kiedy w jej stronę posypały się oferty z różnych programów, musiała pozbyć się wpisów atakujących Piotra Żyłę. Jednak przemiana nie przekonała wszystkich.

Obecnie na profilu celebrytki znajdziemy głównie zrobione przez nią potrawy i zdjęcia z „Tańca z Gwiazdami”. Jednak większość osób nie zapomniała, w jaki sposób została „gwiazdą”.

Justyna Żyła i nowy program

Ostatnio wrzuciła na Instagram zdjęcie reklamujące jej program „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta”. Wielu internautów uznało, że jest ostatnią osobą, która ma jakiekolwiek kwalifikacje do godzenia małżeństw. Jeden komentarz był szczególnie przykry:

Teraz każdego dnia coraz bardziej rozumiem, czemu Piotrek od Ciebie uciekł. Biedny, cały czas robisz mu wstyd. A jeśli dzieci będą za nim to i z czasem one zaczną się wstydzić. Naprawdę żal mi Piotra. W końcu chłopak jest szczęśliwy, ale jak może być do końca, skoro cały czas używasz do robienia pseudo kariery informacji o nim. Dobrze, że nie wiesz, co on o Tobie mówi

Justyna Żyła postanowiła odnieść się do komentarza i odpowiedziała internautce:

Również życzę miłego dnia, samej pozytywnej energii i tego, by od Ciebie nikt nigdy nie „uciekł”

Myślicie, że taka odpowiedź to dobry sposób, żeby poradzić sobie z hejtem w sieci?

zamknij