×

Jeremy Renner pokazał zdjęcie ze szpitala. Aktor przeszedł już dwie operacje

Gwiazdor znany m.in. z roli Hawkeye’a w uniwersum Marvela przeszedł drugą operację po wypadku, jakiemu uległ na początku roku przy odśnieżaniu swojej posesji. Teraz Jeremy Renner pokazał zdjęcie ze szpitala. „Dużo miłości dla was wszystkich” – napisał w poście, zamieszczonym na Instagramie.

Wpadł pod gąsienice pługu

Dla aktora Jeremy’ego Rennera 2023 rok rozpoczął się wyjątkowo dramatycznie. Znany aktor usiłował pomóc członkowi rodziny wydostać samochód z zaspy swoim pługiem marki Kässbohrer PistenBully. Manewr zakończył się sukcesem, a Renner wysiadł z pojazdu, żeby porozmawiać z kierowcą. Wtedy dostrzegł, że jego sprzęt zaczyna zsuwać się w dół zbocza.

(…) podjął nieudaną próbę wskoczenia do ważącego 6,5 tony pługu. Aktor nieszczęśliwie trafił jednak pod jego gąsienice.

– informuje Wirtualna Polska.

51-letni aktor doznał poważnych obrażeń klatki piersiowej oraz nogi. Przeszedł dwie operacje, a lekarze oceniali jego stan jako krytyczny. Według „New York Times”, 51-letni aktor został przygnieciony przez pług, który ważył ponad… 6 ton.

Do makabrycznego wypadku doszło, gdy Stany Zjednoczone zmagały się z atakiem srogiej zimy. Z powodu burz śnieżnych śmierć poniosło co najmniej 60 osób. Aktor Jeremy Renner, który mieszka w Reno w Nevadzie, często odśnieżał drogę dojazdową zarówno do swojej posiadłości, jak i sąsiadów.

Jeremy Renner pokazał zdjęcie ze szpitala

Na szczęście po dramatycznych doniesieniach wreszcie przyszła pora na nieco lepsze wieści. Stan aktora wciąż określa się jako krytyczny, ale stabilny. O tym, że aktor poczuł się nieco lepiej, świadczy fakt, że był w stanie pozdrowić swoich fanów na Instagramie.

Dziękuję za wszystkie dobre słowa. Jestem jeszcze zbyt osłabiony, by pisać, ale przesyłam wam swoją miłość

– napisał Renner i zamieścił zdjęcie ze szpitalnego łóżka.

Na fotografii widzimy, że aktor jest mocno poturbowany. Nadal przebywa na oddziale intensywnej terapii i został podpięty pod aparaturę do ratowania życia.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Jeremy Renner (@jeremyrenner)

Fani Rennera zamartwiali się o niego po ostatnich doniesieniach w amerykańskich mediach. W komentarzach pod postem pojawiło się wiele słów wsparcia. Fotografię polubiło już ponad 4 miliony osób.

Jeremy Renner zasłynął głównie rolą łucznika Hawkeye’a, czyli Clinta Bartona, z serii Marvela. W tę postać wcielił się w filmach takich jak „Avengers”, „Avengers: Czas Ultrona”, „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, „Thor” oraz „Avengers: Koniec gry”.

Wystąpił również m.in. w „Mission: Impossible – Ghost Protocol” Brada Birda, „American Hustle” czy komedii „Berek”.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), twitter.com