×

Zabił dziecko swojej dziewczyny. Kiedy wyszedł z więzienia, podał fałszywe dane, aby dostać pracę

30-letni Jason Redgrave został poproszony o opiekę nad dzieckiem swojej ówczesnej dziewczyny. Kobieta przekonała się, że to była najgorsza decyzja w jej życiu…

Rozdrażniony mężczyzna nie był w stanie znieść płaczu dziecka. Pod wpływem emocji pobił i wstrząsnął 6-miesięcznym Ethanem Hopsonem do tego stopnia, że dziecko zmarło. Pod zarzutem zabójstwa mężczyzna został skazany na 8 lat więzienia.

Caters

Utrata dziecka to najgorsze, co może spotkać kochającą matkę. Tragedia jest jeszcze większa, kiedy matka i jej rodzina muszą zastanawiać się, co tak naprawdę wpłynęło na jego śmierć i zdają sobie sprawę z tego, że mogli wszystkiemu zapobiec – powiedział sędzia David Clarke.

Po 3 latach mężczyzna zwolniony z dalszej odsiadki.

Jakiś czas później, Redgrave dostał pracę w jednej z miejscowych restauracji. Udało mu się to tylko dzięki temu, że CV podał… fałszywe nazwisko! Dla pracodawcy był nijakim Dylanem Cooperem.

Prawda wyszła na jaw, kiedy mężczyzna obsługiwał w knajpie matki Ethana, a także jej przyjaciół.

Nijaki Dylan Cooper lub ktokolwiek, kto go tak nazywa, jest zabójca dziecka, a dzisiaj stoi za barem i robi koktajle dla klientów… To moja ostatnia wizyta w tym barze do momentu, kiedy ten potwór będzie tam pracował – napisała na stronie TripAdvisor jedna z osób.

Kiedy informacja dotarła do szefostwa, mężczyzna natychmiast został zwolniony.

zamknij