×

Jakie są najgorsze nazwiska w Polsce? Złapiesz się za głowę

Imienia i nazwiska się nie wybiera, choć można je zmienić. Przyczyny takiej decyzji mogą być rożne. Niewątpliwie jedną z nich są nazwiska pochodzące od słów obraźliwych, a uwierz, że takich nie brakuje. W niektórych przypadkach potrzeba naprawdę nie lada odwagi, aby z dumą je nosić. Odpowiedzmy więc sobie na pytanie, jakie są najgorsze nazwiska w Polsce? Oczywiście, jest to kwestia sporna. Niemniej jednak poniższe przykłady są naprawdę mocne!

Jakie są najgorsze nazwiska w Polsce?

Nazwiska w Polsce bywają bardzo ciekawe i nie należy się z nich śmiać. Bądźmy jednak szczerzy. W niektórych przypadkach bardzo ciężko o to, aby kąciki ust nie powędrowały do góry. Tyczy się to zwłaszcza osób, które przedstawiają z nazwiska, które można uznać za słowo niecenzuralne, śmieszne bądź obraźliwe.

Poniżej publikujemy listę takich nazwisk. Uprzedzamy, że nazwisko Fiut wcale się na niej nie wyróżnia.

Do „najmocniejszych”, polskich nazwisk w naszej opinii możemy zaliczyć: Pizdołap, Kozibąk, Pipa, Dymacz, Szmata, Kutasewicz, Gwałt czy też Żygadło. To tylko kilka typów, które szczególnie zwróciły naszą uwagę. Przykłady tak naprawdę można by mnożyć w nieskończoność.

Zmiana nazwiska. Czy to jest możliwe?

Zmiana nazwiska w Polsce, jak już zostało wspomniane, jest możliwa. Urzędnicy zwykle idą obywatelom na rękę, kiedy ci noszą nazwiska, które dodatkowo można uznać za obraźliwe. Jeśli więc masz problem ze swoim nazwiskiem, pamiętaj, że nic straconego.

Jeśli już jesteśmy przy nazwiskach, poznaj 41 najdziwniejszych nazwisk. Ich właściciele wstydzą się przedstawiać.

Źródła: www.planeta.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Flickr

Może Cię zainteresować