×

Manuela Michalak z 1. edycji Big Brother już tak nie wygląda! Aktualnie ma 46 lat

Jak wygląda Manuela Michalak z pierwszej edycji Big Brother? Dziś ma 46 lat, ale wciąż potrafi dobrze się bawić i zaraża optymizmem oraz pozytywną energią.

Jak wygląda Manuela Michalak z pierwszej edycji Big Brother?

Manuela Michalak była najprawdopodobniej jedną z najbardziej charakterystycznych i najsympatyczniejszych uczestniczek „Big Brothera”, a już na pewno najbardziej roześmianą. Dzięki udziałowi w pierwszej edycji show swoją naturalnością i poczuciem humoru zyskała olbrzymią rzeszę fanów. W jednym z ostatnich wywiadów udzielonych dla Vivy zdradziła, jak dostała się do programu i dlaczego.

W którąś niedzielę szykowałam się na imprezę w poznańskim klubie studenckim Trops i nagle zobaczyłam jednym okiem, że pojawiła się jakaś zajawka tego programu w telewizji. Żeby wziąć udział w castingu, trzeba było napisać list. Stwierdziłam, że zabiorę się za to od razu. A jakoś tak mnie pochłonęła ta twórczość, że w końcu na tę imprezę nie poszłam, tylko do północy pisałam wspomniany list. W sumie wyszły mi dwie strony tekstu albo jedna, i jedna dodatkowa ze zdjęciami

Później poszła jeszcze na dwa castingi i udało się!

Nawet nie wiem, czy powinnam to mówić, bo trochę mi głupio teraz, ale ja byłam w Warszawie na castingu chyba tylko dwa razy. (śmiech) Musiałam wykonywać różne testy psychologiczne, na kreatywność, sprawnościowe. W specjalnie zaaranżowanych sytuacjach sprawdzano, jak zachowuję się w grupie. Badano także moje zdrowie. I jakoś tak udało się trafić do 12 uczestników.

Jak wygląda Manuela Michalak z pierwszej edycji Big Brother i czym się zajmuje?

Choć od emisji programu minęło już ponad 18 lat, to widzowie o niej nie zapomnieli. Manuela co jakiś czas pokazuje się w mediach, mimo że tuż po zakończeniu show robiła to o wiele częściej. Wystąpiła wtedy w dwóch produkcjach filmowych: Gulczas, a jak myślisz… oraz Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja. Ponadto, przez pewien czas prowadziła też Maraton uśmiechu.

Dziś znajduje daleko od branży filmowej i rozrywkowej, niemniej jednak wciąż jest osobą bardzo pozytywną i roześmianą. Aktualnie zajmuje się prowadzeniem własnej firmy. A co robiła przez te 18 lat?

Do tej pory stawiałam kroki w biznesie dość nieśmiało. Ale ktoś mi powiedział, że ten rok w chińskim horoskopie jest rokiem świni, a to oznacza dla mnie, że wszystko mi się powiedzie. Z resztą już jego pierwsze dni spędziłam cudownie, bo najpierw Miami, potem Bahamy… Wracając do spraw zawodowych robię teraz mnóstwo rzeczy naraz. Właśnie otwieram swoje biuro, w którym ja i mój zespół zajmujemy się dystrybucją suplementów zdrowia. Jestem też generalnym ogólnopolskiej firmy, która jest częścią dużej włoskiej firmy sprzedającej włosy do przedłużania. Właśnie zamieniam stronę internetową w sklep, bo tego rodzaju sprzedaż wiadomo, że cieszy się największym powodzeniem. Żeby było weselej to niedawno znajomy zapytał czy nie podjęłabym się pracy w branży inwestycyjno-ubezpieczeniowej. A że w tym roku jestem ze wszystkim na tak to odpowiedziałam, że „ależ oczywiście”! Nigdy nie pracowałam w korporacji, ale już po kilku miesiącach posunęłam się w hierarchii i jestem już liderem sprzedaży oraz menedżerem zespołu. Jeżeli tak dalej pójdzie to niedługo zostanę dyrektorem. Biuro, które sobie urządzam, przyda się do wszystkich biznesów. W przedniej części sprzedaż włosów, dalej spotkania z klientami, którzy często podejmują poważne decyzje na całe życie. Wielość zadań, od lewej do prawej, ale dobrze mi z tym. To cała ja.

Co więcej Manuela jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i regularnie pokazuje, co u niej słychać na Instagramie.

zamknij