×

Iwona Pavlović po raz kolejny została babcią! Bardzo chciałaby zobaczyć swojego wnuka

Jurorka „Tańca z Gwiazdami” podzieliła się z fanami fantastyczną nowiną. Iwona Pavlović została babcią i nie mogłaby by być szczęśliwsza. Już nie może się doczekać, żeby zobaczyć wnuka.

Iwona Pavlović będzie „przyszywaną” babcią

Jurorka „Tańca z Gwiazdami” nie jest dosłownie spokrewniona z maluchem, ponieważ ojcem dziecka jest syn męża Pavlović z poprzedniego związku. Jednak to nie umniejsza radości gwiazdy. W wywiadzie dla „Faktu” podkreśla:

Jesteśmy z Wojciechem bardzo szczęśliwi i zadowoleni. Wspieramy młodych i mam nadzieję, że się zrealizujemy i sprawdzimy w roli dziadków

Chłopiec jest wcześniakiem

Iwona Pavlović została babcią już miesiąc temu, ale wnuczek urodził się jako wcześniak, dlatego przez kilka tygodni musiał zostać w szpitalu. Na szczęście chłopiec już od tygodnia jest w domu. Na razie babcia i dziadek jeszcze go nie widzieli, ale nie mogą się doczekać, żeby zobaczyć malucha.

Ostatnio została matką chrzestną

Niektórzy mogą być tym mocno zdziwieni, ale Czarna Mamba uwielbia dzieci i świetnie się z nimi dogaduje. W Wielkanoc została nawet matką chrzestną, a zdjęciem z nową „córeczką” pochwaliła się na Instagramie. Fotografię opatrzyła rozczulającym opisem:

Być może dla Świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym Światem. Dziś zostałam mamą chrzestna tej małej perełki i moje serce wypełnia miłość, radość i wzruszenie

Wiedzieliście, że Pavlović ma taki dobry kontakt z dziećmi?