×

Wygląda jak zwykłe zdjęcie przytulającej się pary, ale gdy przyjrzysz się bliżej… Widzisz co się dzieje?

Internet kocha iluzje optyczne. Gdy tylko pozornie niewytłumaczalne zdjęcie trafia do mediów społecznościowych, od razu zaczynają się debaty i ludzie próbują rozpaczliwie zrozumieć o co chodzi.

Od koloru sukienki do mylących lustrzanych odbić, dobre złudzenie zawodzi oko sprawiając wrażenie czegoś innego niż w rzeczywistości. Zdarza się, że są tworzone z premedytacją, a czasem zdarzają się zupełnie nieświadomie.

Przypadkowe złudzenie optyczne krąży w Internecie i wielu nie może zrozumieć co dokładnie dzieje się na obrazie

iluzja-3
Na pierwszy rzut oka, zdjęcie przedstawia przytulające się osoby, ale przy bliższych oględzinach sprawy przybierają zupełnie innego obrotu.

Gdy już zauważysz nogi, trudno zorientować się kto przytula kogo na zdjęciu. Po opublikowaniu tego zdjęcia, stało się ono wirusowe i wiele osób drapie się w głowę, próbując rozszyfrować o co chodzi.

Jeśli zdjęcie sprawiło, że również nie możesz pojąć o co chodzi, już pokazujemy

Wszystkiemu winne są szorty mężczyzny. Ustawienie kobiety sprawiło, że zdjęcie wprawia nas w kłopotliwy ciąg myślowy, w którym próbujemy sobie uzmysłowić o co chodzi. Zagadka rozwiązana!

iluzja-1
Od czasu publikacji, zdjęcie zostało wyświetlone przez ponad 7 milionów użytkowników i wywołało burzliwą debatę, jednak wytłumaczenie jest tylko jedno i jak się okazuje, banalnie proste.

Może Cię zainteresować

zamknij