×

Magda Gessler szuka pracownika. Stawka na godzinę wkurzyła internautów

Czy zastanawialiście się, ile można zarobić u Magdy Gessler? My tak. Jednak już zdążyliśmy się tego dowiedzieć. Wszystko dzięki ogłoszeniu o pracę opublikowanym na Facebook’u. A jeśli kiedykolwiek marzyliście o posadzie u sławnej restauratorki, to możecie na nie odpowiedzieć. Tylko czy stawka Was usatysfakcjonuje??

Gessler szuka pracownika

Magda Gessler jest jedną z największych gwiazd TVN-u. Już od kilku sezonów restauratorka gości w domach Polaków. Wszystko dzięki programom „Kuchenne rewolucje” czy „Masterchef”. Mimo że wiele osób sądzi, że zachowanie celebrytki, bywa momentami skandaliczne, to i tak jest uwielbiana przez tysiące fanów. Oczywiście bycie gwiazdą telewizyjną nie jest jej jedynym zajęciem. Magda jest przecież właścicielką kilku renomowanych restauracji. Teraz do jednej z nich szuka pracownika.

ile można zarobić u Magdy Gessler

Ile można zarobić u Magdy Gessler?

Każdy, kto chciałby poznać biznes Magdy Gessler od środka, teraz może spełnić swoje marzenie! W jednym z lokali poszukiwany jest pracownik! Na pewnej facebookowej grupie – „Gastronomia Warszawska” – pojawiło się ogłoszenie z ofertą pracy. Chodzi o dokładniej restaurację znajdującą się na warszawskiej Starówce „U Fukiera”. Jesteśmy pewni, że już zżera Was ciekawość, jeśli idzie o stanowisko oraz o stawkę. Prawda? ?

Poszukiwana osoba na zmywak do restauracji 'U Fukiera', Rynek Starego Miasta 27. Praca w systemie 2/2, w godzinach 10-23. Stawka 13zł/h

ile można zarobić u Magdy Gessler

Pod postem pojawiła się oczywiście lawina komentarzy. Wiele osób zastawiało się nad tym, czy podana kwota jest brutto, czy też netto. Część wypowiedzi była też bardziej dosadna:

A kucharz ile zarabia u was, 16 zł na h?

Ale ile się nagada w telewizji o niskich zarobkach to szok

Stawka nieważna, liczy się praca w miłej atmosferze przecież

W związku z ogłoszeniem i poruszeniem, jakie ono wywołało, dziennikarze portalu Pudelek postanowili dopytać się o szczegóły z nim związane, np. o zakres obowiązków osoby, która będzie pracować na proponowanym stanowisku. Osoba rekrutująca udzieliła wyczerpującej odpowiedzi:

Obowiązki to tylko zmywanie talerzy i kieliszków. Zgłosiły się tylko 4 osoby póki co. Jest duży problem z pracownikami niestety w całej gastro, to nie tylko nasza bolączka

Ile można zarobić u Magdy Gessler? Spodziewaliście się takiej kwoty?

zamknij