×

Była małą miss i miała swój program. Od tej pory bardzo się zmieniła

Sławę Alany Thompson można rozpatrywać w kategorii ciekawego zjawiska, typowego dla amerykańskiego społeczeństwa. Alana, której sceniczny pseudonim to Honey Boo Boo, stała się znana jako kilkuletnia dziewczynka. Wszystko przez program „Mała piękność”. Zobaczcie jak się zmieniła.

Amerykański fenomen

„Mała piękność” opowiadał o perypetiach dziewczynek, które chciały uzyskać tytuł Miss. Konkursy piękności dla dzieci są niezwykle popularne w USA. Rodzice, którzy wysyłają na nie swoje dzieci, wydają na ich stroje i fryzury tysiące dolarów.

Pinterest

Własny program

Honey kompletnie nie pasowała do stereotypu Miss. Jednak Alana wygrywała z innymi dziewczynkami swoją osobowością i nie zachwianą pewnością siebie. Odcinki, w których się pojawiała, cieszyły się największą oglądalnością.

Producenci zauważyli potencjał dziewczynki. Dlatego nie trzeba było długo czekać, żeby padła propozycja nowego programu – tym razem opowiadającego o życiu Alany i jej rodziny. Od 2012 roku 7-latka występowała we własnym reality-show pod tytułem „Honey Boo Boo”.

Instagram

Zmieniła styl

Program zakończył się blisko 5 lat temu. Teraz Alana ma 14 lat i bardzo się zmieniła. Nie występuje już w konkursach piękności i nie nosi mocnego makijażu.

Instagram

W ubiegłym roku występowała w dziecięcej wersji amerykańskiego „Tańca z Gwiazdami”. Jednak nadal, podobnie jak matka, walczy z otyłością.

Podoba wam się metamorfoza Honey Boo Boo?

Może Cię zainteresować

zamknij