×

18 zdjęć wrzuconych do sieci, które raz na zawsze odmieniły oblicze Internetu

Każdego dnia publikowane jest miliony zdjęć profesjonalnych fotografów, celebrytów i zwykłych użytkowników.

Niektóre z nich stają się niesamowicie popularne, inne zamieniają się w memy, a jeszcze inne zagwarantowały publikującym internetową sławę. Zrobiliśmy szybki przegląd zdjęć z ostatnich lat, które zyskały oszałamiającą popularność i tym samym zupełnie odmieniły oblicze Internetu.

Najprzystojniejszy kryminalista

„Skradnie ci serce i telewizor” – taka była reakcja internautów w 2014 roku po zobaczeniu zdjęcia Jeremyego Meeksa. Fotografia z posterunku obiegła świat, Jeremy doczekał się tysięcy fanek i podpisał kontrakt z agencją modeli 27 miesięcy przed wyjściem na wolność.

Ślubne selfie z Tomem Hanksem

Podczas sesji ślubnej w Central Parku, na Elizabeth i Ryana dosłownie wbiegł Tom Hanks. Oni w ślubnych strojach, on w stroju do joggingu. Nie mniej jednak para postanowiła uwiecznić tę chwilę paroma zdjęciami, a sam Tom Hanks wrzucił jedno z nich na swojego Instagrama.

Oscarowe selfie

Ellen DeGeneres powiedziała, że zdjęcie byłoby znacznie lepsze, gdyby ręce Bradleya Coopera były dłuższe. Tak czy inaczej jest to jedno z najbardziej popularnych selfie.

Leo z Oscarem

Nic dziwnego, że zdjęcia z ceremonii Oscarów są tak popularne. Leo w końcu doczekał się zasłużonej (i wyczekiwanej) statuetki. Na zdjęciu widać środkowy palec aktora, niby od niechcenia przytrzymujący kopertę. Przypadek czy nie, Internet pamięta.

Grumpy cat

Tylko wygląda na złego, w rzeczywistości to bardzo słodki kociak. W związku ze swoją chorobą i nietypową miną szybko zyskał popularność w Internecie i przyniósł swojej właścicielce 100 milionów dolarów.

Barack i Michelle Obama

To zdjęcie jest dowodem, że parę połączyło przeznaczenie.

Gisele Bundchen ma czas na wszystko

Manicure, fryzura, makijaż i jednoczesne karmienie dziecka? Żaden problem. Z tabunem profesjonalistów nawet 3 godziny snu nie wydają się takie koszmarne.

Sukienka Rihanny na gali Met

Kanarkowo-żółta sukienka wzbudziła ogromne zainteresowanie i nie przyniosła Rihannie najlepszej sławy. Kreacja została porównana do pizzy, omletu, a nawet Spongeboba.

Jaki kolor ma sukienka?

Na pierwszy rzut oka w sukience nie ma nic specjalnego. Jednak Internet oszalał, gdy zaczął się spór dotyczący jej koloru – biało-złota czy niebiesko-czarna?

Występ Beyonce podczas Super Bowl 2013

Nie zawsze wychodzimy idealnie na zdjęciach i jak się okazuje, może się to przytrafić nawet najpiękniejszym kobietom na świecie. Najlepszym przykładem jest powyższe zdjęcie Beyonce. Choć piosenkarka starała się usunąć je z głębin Internetu, wszyscy wiemy, że Internet nie wybacza.

Beyonce i bliźniaki

Choć dość świeże, już prawie każdy internauta je widział. Najbardziej zadziwia fakt, że zaledwie miesiąc po narodzinach Sir i Rumi, artystka jest w idealnej formie.

Okładka „Paper” z Kim Kardashian

Kim Kardashian wraz ze swoją rodziną mieli wielki wkład w dzieje Internetu. To zdjęcie jest najlepszym tego dowodem. Prawdziwa inspiracja do tak wielu memów.

Włosy Kendall Jenner

Młodsza siostra Kim Kardashian również podbiła Internet tym zdjęciem, które otrzymało 3.5 miliona polubień na Instagramie.

Pomnik Dartha Vadera

Pomnik Jakuba Weihera w Wejherowie z reguły wygląda zwyczajnie, gęsty śnieg zamienił go jednak w postać Dartha Vadera, a internauci pokochali ten zbieg okoliczności.

Miley Cyrus i jej język

Wszyscy znają język Miley. Na wszelkiej maści zdjęciach i występach widzieliśmy go tyle razy, że cieszy nas odmiana wizerunku artystki.

McKayla Maroney nie aprobuje

Amerykańska gimnastyczka zdobyła srebro i najwyraźniej fakt, że jej grupa zdobyła złoto, wcale nie osładza jej życia.

Salt Bae

Turecki kucharz, Nusret Gökçe i jego wyjątkowy gest dodawania soli również znacznie przyczynił się do historii Internetu i rozwoju memów.

Follow me

Seria zdjęć zapoczątkowana przez fotografa Murada Osmanna i jego dziewczynę bardzo szybko zdobyła miliony fanów na całym świecie. Podczas swoich podróży nie tylko możemy podziwiać Natalię ubraną w piękne stroje, ale także niesamowite miejsca z każdego zakątku świata.

Polecane

Może Cię zainteresować