×

Nagie zdjęcie Gwyneth Paltrow trafiło do sieci. 47-latka wygląda zjawiskowo

Niedawno Jennfier Lopez kończyła 50 lat i zaskoczyła fanów swoją figurą. Trend z pokazywaniem ciała w pewnym wieku jest cały czas gorący! Tym razem to Gwyneth Paltrow pokazała nagie zdjęcie i zaskoczyła fanów. Kto by się spodziewał, że 47-latka (urodziny ma za dwa tygodnie) prezentuje się tak zjawiskowo w stroju Ewy i Adama?!

Gwyneth Paltrow pokazała nagie zdjęcie, a my zbieramy szczękę z podłogi

Fotografia nie pojawiła się na oficjalnym profilu aktorki, ale na stronie, którą zarządza. W serwisie „Goop” pojawiło się nagie zdjęcie aktorki. Stoi tyłem do nas, w górze trzyma uniesione ręce. Nie ma na sobie kompletnie nic!

Co ma na celu taki zabieg? Dlaczego Gwyneth Paltrow pokazała nagie zdjęcie? Nie jest to tylko jej zachcianka, a sposób na podkreślenie ważnych dla niej kwestii

Impulsem do tego, aby stanąć nago przed obiektywem, był temat „Dlaczego się oszukujemy?”, który został powołany do życia przez aktorkę na wspomnianej wcześniej stronie „Goop”, którą 47-latka założyła ponad dekadę temu.

Okłamujemy samych siebie z dobrych i złych powodów. Dlaczego to robimy? Polecam Wam Danę (tu Gwyneth wkleja link), która wyjaśni Wam, dlaczego słuchanie swojego ciała jest najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby pozbyć się jakichkolwiek uprzedzeń

Czy myślicie, że pozowanie nago to dobry sposób na to, aby zwrócić na coś uwagę?

Można powiedzieć, że tak, bo przecież o tym piszą media, a Ty to właśnie czytasz, ale z drugiej strony, czy przypadkiem nie skupiamy się przez to bardziej na samej nagości niż na problemie?

Oczywiście kibicujemy wszelkim formom ukazywania prawdy w mediach i cieszymy się, że gwiazdy takiego formatu pokazują, jak naprawdę wygląda kobieta

Na profilu Gwyneth znajdziesz zdjęcia z czerwonych dywanów, ale są przede wszystkim fotografie, które ukazują prawdę. Widzimy aktorkę bez makijażu, nago i w codziennych sytuacjach. Nie ma oszustwa i zapewnień, że tak jak „na ściance” wygląda każdego dnia. Wiemy, że nie ma takich osób, a to, co widzimy w mediach, bardzo często jest tylko kreacją, która ma nas wpędzić w poczucie winy i kompleksy.

Nam podoba się postawa Gwyneth i życzyłybyśmy sobie, żeby każda z nas kochała siebie taką, jaka jest!

Nie musisz wrzucać nagich zdjęć do sieci, aby to udowadniać ?, ale kochaj to, kim jesteś!

Lubicie naturalne kobiety?

zamknij