×

Grzegorz Halama planuje ślub! Nowa ukochana jest od niego młodsza o 21 lat

Grzegorz Halama planuje ślub. Nowa ukochana jest od niego dużo młodsza. Pomaga mu w wychowaniu 8-letniego syna. O kim mowa?

Nowa partnerka Halamy

Grzegorz Halama (50 l.) to znany aktor i kabareciarz. Występuje pod szyldem „Grzegorz Halama Oklasky”. O swoim życiu prywatnym niechętnie dzieli się publicznie. Wiadomo jedynie, że w 2010 roku odszedł od swojej żony Doroty Halamy, z którą ma dwoje dzieci (Anię i Piotra). Jednak nie utrzymuje z nimi kontaktu, od kiedy wyprowadzili się z matką do Anglii.

Później związał się z młodszą o 13 lat menedżerką, Janią Dobosz. Owocem tego związku jest 8-letni Konrad, którego Halama wychowuje samotnie. Matka chłopca nie może się nim zajmować. Kilka lat temu opowiedział o tym w jednym z wywiadów:

Matka mojego syna nie jest w stanie się nim opiekować. Nie chcę wchodzić w szczegóły, bo to sprawa szalenie osobista i tragiczna. Cieszę się jednak, że radzę sobie z całą tą sytuacją. Choć bywały chwile, że bałem się o życie dziecka. Przyszedł taki bardzo trudny moment, że dosłownie w ciągu godziny musiałem podjąć decyzję o całkowitej zmianie mojego życia, o wzięciu pełnej odpowiedzialności za dziecko, czyli staniu się samotnym ojcem. Przeprowadzka z Zielonej Góry do Warszawy, mieszkanie wynająłem przez telefon. Są trzy pokoje? Są. Biorę. Okazało się, że wylądowałem na Ursynowie w wielkiej płycie na 10. piętrze. Moja mama z trzecią walizką przyjechała za nami, żeby mi pomagać.

Niedawno Grzegorz Halama zaczął pojawiać się na imprezach z nową partnerką. To młodsza od niego o 21 lat Klaudia Synak (29 l.), która zajmuje się sprawami zawodowymi kabareciarza. Teraz wraz ze swoją ukochaną planuje wspólną przyszłość.

Grzegorz Halama planuje ślub

W rozmowie z „Super Expressem” Grzegorz Halama przyznał, że w jego życiu prywatnym zaszły w ostatnim czasie duże zmiany:

Tak, jestem zakochany. Kolega z kabaretu zapytał na Facebooku, kiedy ślub, to napisałem mu, że za rok. Ale nie mamy jeszcze konkretów.

Oprócz bycia menadżerką, Klaudia Synak na co dzień prowadzi własną agencję kreatywną. Wspiera również swojego ukochanego w życiu prywatnym i pomaga mu w opiece nad 8-letnim synem. Razem spędzają kwarantannę. Jak wyznał artysta:

Od trzech lat funkcjonowałem jako samotny ojciec, wychowujący mojego synka. Obecność Klaudii jest wielkim wsparciem. Jest nam teraz lepiej. Jeśli chodzi o spędzanie czasu na kwarantannie, to jest nam razem naprawdę sympatycznie. A jeśli jest jakiś problem, to związany z tym, że moje główne źródło dochodu to występy estradowe, które wyzerowały się praktycznie.

Trzymamy kciuki za ich pomyślność!

Źródła: www.se.pl, kultura.onet.pl, gwiazdy.wp.pl
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować