×

Jego córka chciała nadepnąć na olbrzymiego pająka na podłodze. Kiedy tupnęła nogą, zaniemówiłam

Stefan Pabst. Czy kiedykolwiek o nim słyszałaś? Jeśli nie, to przyszedł najwyższy czas, abyś poznał niesamowitego artystę, który potrafi tworzyć niezwykłe dzieła.

Prace rosyjskiego artysty bardzo szybko podbiły sieć. Niezwykłym talentem Stefana zachwycają się osoby z różnych zakątków świata. Jego rysunki 3D tworzone przy wykorzystaniu suchego pędzla i farb olejnych są niebywałe. A co więcej, artysta tworzy projekty 3D w ciągu zaledwie kilku godzin.

Zgodnie z informacjami umieszczonymi na profilu w Inked Mag – 36-letni mężczyzna mieszka w Niemczech od 15 roku życia. Stefan zaczął rysować w wieku 5 lat. Pierwsze prace rysował w szkolnych podręcznikach. Jego dzieła w tamtym okresie były już tak dobre, że jego koledzy zaczęli zamawiać własne portrety.

Od tamtego czasu minęło kilkadziesiąt lat, a grono fanów twórczości Stefana ciągle się poszerza. Na swojej oficjalnej stronie utalentowany mężczyzna pisze:

„Chcę pokazać, że można zrobić wszystko z obrazem. Chcę pokazać magię malarstwa.”

W filmiku powyżej możesz zobaczyć proces powstawania niektórych prac artysty. One są po prostu niesamowite! Jeśli zgadzasz się z naszą opinią, koniecznie daj nam o tym znać!

Polecane

Może Cię zainteresować