×

Fryzura tego 9-tygodnowego niemowlaka zwraca na siebie taką uwagę, że matce jest ciężko zrobić zakupy

Ciężko w to uwierzyć, ale to dziecko ma zaledwie 9 tygodni! Wszystko za sprawą nietypowej, szczególnie jak na ten wiek fryzury.

Ten przepiękny chłopczyk to Junior Cox-Noon. Nie ma co się dziwić, że ludzie odwracają za nim głowy gdziekolwiek wybierze się ze swoją mamą.

Dowód? Jego matka mówi, że zakupy z chłopcem trwają 2 godziny, zamiast 40 minut, które spędza w sklepie jeśli wyjdzie na shopping sama. Są zatrzymywani przez masę ludzi chcących przywitać się z dzieckiem, przez co znacznie wydłuża się czas pobytu poza domem.

Wszystko wskazuje na to, że niemowlę uwielbia być w centrum uwagi – płacze, gdy mama próbuje położyć mu kapelusz na głowie, aby przyśpieszyć zakupy.

dziecko-z-mega-fryzura-1

„Gdy zabieram go ze sobą do sklepu, reakcja ludzi jest bardzo podobna. Często mówią coś w rodzaju „O mój Boże, spójrz na włosy tego dziecka” i wtedy chcą ich dotknąć. Junior nie ma nic przeciwko. Często się wtedy uśmiecha… Ludzie mówią, że powinnam mu je ściąć, ale to jego wizytówka, dlatego chcę zostawić je takimi jakimi są.” – mówi matka dziecka, Chelsea Noon, 32-letnia fryzjerka z Brighton

Większość noworodków ma zaledwie kilka kosmyków włosów na głowie lub nawet wcale. Junior, urodzony w szpitalu w Brighton ma ich tak wiele, że został nazwany „Małym Niedźwiadkiem”.

dziecko-z-mega-fryzura-3

„Urodził się z dużą ilością włosów. Nie zdawałam sobie z tego sprawy do czasu pierwszej kąpieli dziecka.” – dodaje matka.

Kobieta przyznaje, że podczas ciąży cierpiała na zgagę. Istnieje stare powiedzenie, że im większa zgaga u ciężarnej, tym więcej włosów będzie miało jej dziecko. Może faktycznie jest w tym trochę prawdy.

dziecko-z-mega-fryzura-2

Jedno jest pewne – dziecko z takimi włosami wygląda naprawdę przesłodko!

https://www.youtube.com/watch?v=ghHV9575s8M

Może Cię zainteresować

zamknij