×

Naga 2-latka w nagrzanej przyczepie. Obok matka z 2,6 ‰ alkoholu we krwi

Policjanci z Łodzi dokonali przerażającego odkrycia. Naga dwulatka w nagrzanej przyczepie przebywała z kompletnie pijaną matką, która w czasie zatrzymania spała w fotelu. Dziecko siedziało w kałuży odchodów. Za to, co spotkało dziecko, jej matce grozi do 5 lat pozbawienia wolności za narażenie dziecka na utratę zdrowia lub życia.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19, gdy policjanci z Łodzi odebrali telefon od kobiety zaniepokojonej płaczem, który dochodził z jednej z przyczep

Rozpaczliwe głosy nie ustawały przez kilka dni i w końcu kobieta postanowiła zareagować. Policjanci udali się pod wskazany adres i ujrzeli przerażający obraz… Kompletnie pijana matka śpiąca w fotelu i jej córka, która siedziała w odchodach.

Dwulatka w nagrzanej przyczepie

W fotelu siedziała pijana kobieta, obok niej sterta puszek i butelek po alkoholu, a fotel znajdował się przed przyczepą

Dwulatka, która siedziała w środku była zupełnie naga i zapłakana. Natychmiast policjanci wezwali karetkę pogotowia. Mimo że na ciele dziecka nie było żadnych obrażeń i tak przewieziono je do szpitala. W tym samym czasie wykonano pomiar poziomu alkoholu we krwi kobiety. Wykazało, że ma 2,6 promila we krwi. Matka tłumaczyła się tym, że pokłóciła się ze swoją matką i w związku z tym przeniosła się do opuszczonej przyczepy.

Dwulatka najprawdopodobniej trafi do placówki opiekuńczej na jakiś czas. Jej matce grozi do pięciu lat pozbawienia wolności