×

Dramatyczny wypadek motocyklisty w Jarosławiu. Do sieci trafiło drastyczne nagranie

W ostatnim tygodniu w Jarosławiu doszło do dramatycznego wypadku. 82-letni kierowca samochodu marki Smart, nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście. 28-latek chciał uniknąć zderzenia. Wykonując manewr najechał na chodnik i uderzył w znak drogowy. Nagranie z wypadku motocyklisty jest bardzo drastyczne.

Kierowca samochodu nie ustąpił pierwszeństwa

Do tragicznego wypadku doszło 8 maja około godziny 13, na ul. Jana Pawła II. Na razie funkcjonariusze ustalili, że to 82-letni kierowca samochodu marki Smart, nie ustąpił pierwszeństwa 28-latkowi na jednośladzie. Motocyklista chciał uniknąć zderzenia. Dlatego, żeby ominąć samochód, 28-latek najechał na chodnik, a później uderzył znak drogowy. Uderzenie było tak silne, że w jego wyniku motocyklista stracił nogę.

miejsce wypadku motocyklisty w Jarosławiu

Materiały Policyjne

Drastyczne nagranie z wypadku może pomóc w śledztwie

W całym zdarzeniu wstrząsające jest zachowanie innych uczestników ruchu drogowego. Obok ciężko rannego motocyklisty przejechało kilka samochodów nie udzielając mu pomocy. Podobnie klient pobliskiej stacji benzynowej, wydawał się kompletnie nie zainteresowany stanem 28-latka. Dopiero po 30 sekundach pojawiły się pierwsze osoby, które zaczęły udzielać pomocy mężczyźnie.

Miejsce wypadku zostało zabezpieczone przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu. Funkcjonariusze ustalili, że w chwili wypadku 82-latek był trzeźwy. Motocyklista trafił z ciężkimi obrażeniami do szpitala.

miejsce wypadku motocyklisty w Jarosławiu

Materiały Policyjne

Drastyczne nagranie z wypadku motocyklisty

Moment, gdy 28-latek wjechał na chodnik, został uwieczniony na nagraniu. Na wideo widać, jak w skutek uderzenia o znak, motocyklista traci nogę. UWAGA! Nagranie z wypadku motocyklisty jest bardzo drastyczne i nie jest przeznaczone dla osób wrażliwych.

Bliscy 28-latka zbierają pieniądze na jego leczenie. W tym celu uruchomili specjalną, internetową zbiórkę.

Polecane