×

Za Dominiką Fiut wystawiono list gończy. Policja udostępniła nawet jej zdjęcie

Dominika Fiut cały czas poszukiwana. Policja od dwóch miesięcy ciągle próbuje namierzyć 34-letnią oszustkę. Przypomnijmy, że za kobietą z Limanowej wystawiono list gończy już w maju. Od tego czasu nikt nie może jej namierzyć.

Dominika Fiut cały czas poszukiwana. Ciężko uwierzyć, że z takim nazwiskiem i takim nagłośnieniem sprawy kobieta cały czas wymyka się policji

Dominika jest poszukiwana w związku z licznymi oszustwami i fałszerstwem na podstawie listu gończego Wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Nowym Sączu, w związku z popełnionym przestępstwem z art. 286 § 1 oraz art. 270 § 1 kodeksu karnego w związku z art. 11 § 2 KK.

Dominika Fiut cały czas poszukiwana

Policjanci proszą wszystkie osoby, które mogą znać miejsce pobytu ściganej kobiety, o kontakt osobisty lub telefoniczny

Wzrost około 172 cm. Waga około 50 kg. Sylwetka szczupła. Włosy jasny blond, długie. Oczy niebieskie. Twarz pociągła. Uszy normalne przylegające. Nos normalny prosty. Uzębienie pełne. Znaki szczególne – brak.

Nawet szczegółowy opis wyglądu kobiety, jej zdjęcia w sieci oraz specyficzne nazwisko nie pomagają w tym, aby ją schwytać. Oczywiście nazwisko mogła już zmienić, ale przy tak dużym nagłośnieniu sprawy jej twarz powinna być już rozpoznawana. Portal planeta.pl podaje jednak, że mimo pytań, które zadaje policji w sprawie śledztwa, nie otrzymuje żadnych odpowiedzi.

Jeśli masz jakiekolwiek informacje na temat tego, gdzie może przebywać poszukiwana, skontaktuj się z policją. Funkcjonariusze dyżurują pod numerami telefonów: 18 33 79 401 – dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Limanowej. Można też dzwonić bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego KPP w Limanowej 18 33 79 450, można także pisać na adres: kpp@limanowa.policja.gov.pl

Może Cię zainteresować