×

Doda dostała rażącego maila, którego wrzuciła na Instagram. „Nawet nie wiem jak to podpisać”

Doda zasłynęła w show biznesie jako skandalistka. Już od kilku dobrych lat stara się zerwać z taką opinią, skupiając się głównie na muzyce i walce z wszechobecnym hejtem. Trzeba przyznać, że media plotkarskie nie ułatwiają piosenkarce zmiany wizerunku i chętnie doszukują się nowych skandali.

Szukając sensacji

Dorota Rabczewska jest osobą, która potrafi zawalczyć o swoje. Dlatego, zdarza jej się ostro reagować na niektóre medialne doniesienia. Ostatnio, po ogłoszeniu wyroku uniewinniającego w jej sprawie, kilku portalom dostało się od Dody. Wszystko przez publikowanie jej zdjęć z zasłoniętymi oczami, tak jak robi się to w przypadku skazańców. Musimy przyznać, że nie zdziwiła nas reakcja piosenkarki. Tym razem Dodę zirytował mail, który dostała od tygodnika „Twoje Imperium”.

Instagram

Nie planuje dzieci

Mail od jednego z redaktorów nawiązuje do ostatniego wywiadu Dody dla tygodnika Wprost. W ciekawej rozmowie zostało poruszonych wiele interesujących tematów, między innymi mowa nienawiści i seksizm. Dorota wyznała w nim, że nie planuje mieć dzieci. Przyznała, że nie sądzi żeby była obdarzona instynktem macierzyńskim. Bardzo szanuje osoby, dla których wychowanie dzieci, to najważniejszy życiowy cel, ale ona nie czuje się jedną z nich.

Instagram

Osobiste pytania

Właśnie przez tę wypowiedź piosenkarka dostała rażącego maila, którego udostępniła na swoim Instagramie. Treść wiadomości musiała zaskoczyć piosenkarkę, ponieważ sama stwierdziła, że nawet nie wie, jak to skomentować.

Nie mamy pojęcia, dlaczego redaktor stwierdził, że wysłanie do niej bardzo intymnych pytań dotyczących „przymusu” posiadania dzieci, przez małżeństwa zawarte zgodnie z wiarą katolicką, jest dobrym pomysłem.

Musimy przyznać, że końcówka maila jest całkiem zabawna, ponieważ redaktor zaznaczył, że chcą przygotować POZYTYWNY tekst na temat piosenkarki. Jeśli tak wyglądają pytania zadane z przyjaznym nastawieniem, to boimy się zapytać, jakie pytania zadaje redakcja „Twojego Imperium”, kiedy planuje negatywny artykuł.

Waszym zdaniem ta wiadomość była na miejscu?

zamknij