in

Co naprawdę podnieca dziewczyny w łóżku? Poradnik współczesnego kochanka

Według znawców sztuki miłosnej, kobieta powinna być pobudzona, zanim znajdzie się w łóżku. Oczywiście pod warunkiem, że nie jest to przypadkowa znajomość oraz że mężczyźnie bardzo zależy na tym, aby jego partnerka była zadowolona z seksu w równym stopniu co on sam. Chcesz być kochankiem idealnym? Sprawdź, co naprawdę podnieca dziewczyny.

Co podnieca kobietę w łóżku – gra wstępna

Podobno mężczyźni lubią oglądać, natomiast kobiety słuchać. To zasadnicza różnica, którą warto mieć na względzie podczas miłosnych igraszek. Dobry seks zaczyna się, zanim traficie do łóżka, czyli np. tworząc gorącą atmosferę już od rana. Czułe słówka wyszeptane wprost do ucha, pikantne sms-y…. To rozpala namiętność! Dziewczyny lubią wiedzieć, że mężczyzna szaleje na ich punkcie, że są obecne w jego myślach i fantazjach erotycznych. Na tym jednak nie koniec. Podstawowym wyzwalaczem pożądania jest dla kobiety dotyk. Zmysłowy, lekki jak mgiełka rozpala wyobraźnię do czerwoności. A tym, co podnieca dziewczynę najbardziej, jest oczekiwanie na dalsze pieszczoty. Warto wyjść poza schemat i nieco wzbogacić miłosny repertuar. Masaż piersi kostką lodu, dotyk truskawką, piórkiem, delikatne drapanie, gra wstępna może mieć intrygujący początek, sprawiający, że twoja partnerka stanie się seksowną rozpustnicą!

W formie zaproszenia do seksu świetnie sprawdzają się drobne upominki, które działają na panie niczym afrodyzjak. Kobiety lubią być obdarowywane! Czasem piękna róża bardziej rozbudzi pożądanie niż drogi pierścionek, dlatego jeszcze raz – prezenty nie muszą być kosztowne. Liczy się gest i pomysłowość mężczyzny. Poza tym niezwykle ważny jest sposób ofiarowania drobiazgu. Czy prezent ofiarowany będzie od serca, bez oczekiwań, czy też z aluzją, że jest to „przedpłata” na rozkosze. Niestety, to drugie nie działa podniecająco, lecz odstraszająco.

co podnieca dziewczynyUdostępnij

Co podnieca dziewczynę podczas stosunku?

Oczywiście pocałunki. Warto jednak pamiętać, że seks nie jest daniem z fast foodu i tylko czasem szybkie zaspokajanie głodu bywa podniecające. Nie żałuj swej partnerce namiętnych pocałunków. Dziewczyny uwielbiają być całowane, ale uwaga…pod warunkiem, że nie masz kłopotów z higieną jamy ustnej ani przewodem pokarmowym. Postaraj się, aby twoje pocałunki były nie tylko zmysłowe, ale i smaczne.
Kobiece ciało jest niezwykle wrażliwe na dotyk i trudno o precyzyjną mapę erogenną pasująca do każdej przedstawicielki płci pięknej, jednak z całą pewnością twojej pani sprawi przyjemność całowanie piersi, szyi, nadgarstków, ud i oczywiście łechtaczki. To idealne miejsce do pieszczot języczkiem – bez pośpiechu, w rytmie twojej partnerki.

Co jeszcze podnieca dziewczynę w łóżku?

Zadbane i pachnące ciało mężczyzny – zapach powinien być delikatny, w żadnym razie nie używaj dużej ilości perfum bądź dezodorantu, dobrze przygotowana sypialnia, czyli ładna pościel, porządek w pokoju, światło świec, nastrojowa muzyka zamiast strzelaniny w telewizji oraz, a może przede wszystkim antykoncepcja. Kobiety chętniej uprawiają seks, gdy mają pewność, że nie zajdą w ciążę, a w przypadku przelotnej znajomości, że nie zarażą się żadną chorobą. Jest to potwierdzone badaniami.

Seks gimnastyczny, zawodowy i seks na pokaz nie podnieca dziewczyn, dlatego lepiej odpuścić sobie testowanie wszystkich pozycji z Kamasutry podczas jednego stosunku. Liczy się spontaniczność, otwartość na wzajemne doznania, zmienność. Upraszczając, najbardziej rozpala zmysły brak oczekiwań, odpowiednie nastawienie i seks, który nie jest wyreżyserowany.

Fotografie: pixabay.com