×

Krupa udostępniła na Instagramie wideo na którym tańczy i rapuje. Wywołała nim lawinę komentarzy

„CHWDP” – to mało wdzięczny napis, który od lat wzbudza spore kontrowersje. Tym razem postanowiła go wykorzystać jedna z najbardziej popularnych modelek polskiego pochodzenia, Joanna Krupa. Nie od dziś wiadomo, że znana wszystkim Dżoana nie stroni od zaskakujących akcji, które mają na celu ochronę zdrowia i życia zwierzaków, a w szczególności psów. W tym przypadku nie jest inaczej. „CHWDP”, czyli… „chcę wam dać psa” – tak rozwija skrót znana gwiazda.

Joanna Krupa od jakiegoś czasu promuje słynny napis, który ma na celu zachęcić ludzi do przyjmowania bezdomnych zwierząt, a przede wszystkim do dbania o ich dobro.

Pewnie widzieliście niejednokrotnie to hasło na murach w swoim mieście. Nie damy rady go usunąć, ale możemy odczarować jego znaczenie! Mam ogromny szacunek do policji, gdyż codziennie ryzykują swoje życie, żeby pomagać ludziom i zwierzętom. Od dziś CHWDP niech Wam się kojarzy wyłącznie z hasłem „Chce Wam dać psa” – tłumaczy Joanna.

W celu promocji hasła nagrała nawet specjalny klip, który można znaleźć na Instagramie modelki, w którym rapuje na potrzeby kampanii!

Jak oceniacie jej muzyczny, rapowy debiut? Jedno jest pewne. O tym utworze z pewnością będzie głośno!