×

Od 137 lat w ich rodzinie rodzili się sami chłopcy. W końcu przyszedł czas na pierwszą dziewczynkę

Teoretycznie istnieje 50 procent szansy na to, że kobieta urodzi dziewczynkę i 50 procent na to, że na świat przyjdzie chłopiec. W przypadku rodziny Bluffton te statystyki zostały mocno zachwiane. To tam od 137 lat (czterech pokoleń) na świat przychodzą sami chłopcy, aż w końcu przyszedł czas na pierwszą dziewczynkę! Przyjaciele rodziny nie mogli przepuścić takiej okazji i postanowili przygotować niezwykłą niespodziankę.

To będzie bardzo silna dziewczynka. Nadaliśmy jej więc mocno brzmiące imię Carter. Wśród tylu mężczyzn będzie mogła czuć się bardzo bezpieczna – wyznaje Will Settle.

Zaledwie kilka dni od narodzin dziecka, Will dostał telefon od współpracownika. To wtedy powiedział świeżo upieczonemu ojcu o niespodziance, która czekała na rodzinę na… autostradzie!

Nie mógł uwierzyć własnym oczom, gdy przejeżdżając drogą szybkiego ruchu ukazał mu się potężny billboard, na którym widniała jego córka, a tuż obok niej napis „Witamy na świecie Carter Louise Settle”.

Czy szczęśliwi rodzice mogli dostać piękniejszą niespodziankę?

Nasi przyjaciele mieli genialny pomysł! Carter Settle jest naszym oczkiem w głowie. Pomysł w jaki powitali ją nasi najbliżsi zasługuje na medal – mówi Carter Settle.

Billboard z wizerunkiem dziewczynki stanie się prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalnym i zapamiętanym z pośród 900 billboardów, które były i są postawione w całej Gruzji oraz Południowej Karolinie.

Choć Will i Kelen złamali wieloletnią, rodzinną tradycję, wszyscy byli niesamowici szczęśliwi. Od teraz będą mogli podziwiać swoją córkę również w drodze do pracy – potężny billboard z pewnością nie umknie ich uwadze.

zamknij