×

Mama czwórki dzieci wrzuciła do sieci zdjęcie w bieliźnie. Wiele osób było zszokowanych

Szykowanie się na wieczorne wyjście wygląda zupełnie inaczej w momencie, gdy stajesz się mamą. Przede wszystkim potrzebujesz niani, ponieważ do tej pory cały czas byłaś w domu, martwisz się jak Twoje dzieci przetrwają bez ciebie kilka godzin. Do tego twoje ciało wygląda zupełnie inaczej niż wcześniej, więc potrzebujesz odpowiedniej kreacji, ale również… odpowiedniej bielizny.

Temat tabu pokazany na zdjęciu

40-letnia blogerka Adrian Wood, która jest autorką bloga „Tales of an Educated Debutante”, na fotografii ukazała jak wygląda prawdziwe oblicze kobiety po ciąży. Blogerka wybierała się na koktajl party ze swoim mężem, ale przed wyjściem postanowiła zrobić zdjęcie „gigantycznych majtkach”, którą miała na sobie. Może się wydawać, że fotografia babcinej bielizny jest czymś niesmacznym lub śmiesznym, lecz Adrian ma ważne przesłanie. Kobieta postanowiła poruszyć temat tabu, o którym często młode matki wstydzą się mówić.

Dear Girl in the Giant Underpants,

You are awesome. You’ve pushed your body to the limit- swimming, roller skating,…

Opublikowany przez Tales of an Educated Debutante na 4 listopada 2017

Droga dziewczyno w gigantycznych majtkach,
Jesteś niesamowita. Kiedyś robiłaś wszystko, aby Twoje ciało wyglądało apetycznie: pływałaś, jeździłaś na rolkach, uprawiałaś sporty i gimnastykę. Nigdy się nie poddawałaś i pokazałaś na co Cię stać. Ale teraz życie wygląda nieco inaczej, prawda?
Jesteś wspaniała i niesamowita i dosłownie rządzisz z tymi wielgachnymi majtkami. Mam na myśli, że zasłużyłaś na ich noszenie. To nie tylko przez to, że właśnie skończyłaś 40-tkę. Urodziłaś trójkę dzieci, a czwarte przyszło na świat poprzez cesarskie cięcie. Po czymś takim Twoje ciało nigdy nie wróci do poprzedniej formy, ale szczerze mówiąc, teraz masz coś więcej niż początkowo pragnęłaś. Jesteś czymś więcej niż te wielkie majtki. Jesteś mamą, wojownikiem i wiem, że jesteś zmęczona dlatego pozwól sobie odpocząć. Bądź najlepszą mamą na świecie, a jeśli masz ochotę pobiegać to zrób to. Jeśli chcesz wypić kawę ze śmietanką i cukrem – zrób to! (…) Pamiętaj, że jesteś wystarczająca. Jesteś więcej niż wystarczająca, a te wielkie majtki Cię nie definiują!

Pewność siebie to coś nad czym Adrian pracuje od dłuższego czasu. Po 20 latach, w końcu w ubiegłym roku zdecydowała się ubrać bikini. Chce dawać pozytywny przykład swojej córce.

Powyższym wpisem blogerka dzieli się swoimi przemyśleniami i chce pokazać wszystkim kobietom, że figura to coś co kiedyś przeminie, a prawdziwe szczęście możemy osiągnąć tylko poprzez dzielenie się nim z bliskimi.

zamknij