×

Milioner był na wakacjach na Majorce. Zginął z żoną i dwiema małymi córeczkami

Milioner z Monachium August Inselkammer Jr. i jego żona Christina oraz ich dwie córeczki stracili życie w katastrofie lotniczej. Rodzina miała spędzić beztroski czas na Majorce. Niestety, nie przeżyli.

To miał być mile spędzony czas

August Inselkammer Jr. to niemiecki milioner. Mężczyzna spędzał wakacje z żoną oraz córeczkami na Majorce. W niedzielę 25 sierpnia polecieli helikopterem do ekskluzywnej restauracji na obiad, gdzie mieli świętować urodziny mężczyzny. Niestety nigdy nie dotarli na miejsce. Chwile, które miały być najszczęśliwszymi, okazały się przerażającym koszmarem. Około godziny 13:30 doszło do katastrofy. Helikopter zderzył się z ultralekkim samolotem.

Okoliczni mieszkańcy usłyszeli przerażający huk

Kiedy okoliczni mieszkańcy usłyszeli straszny huk, natychmiast ruszyli na pomoc. Gdy przybyli na miejsce, zrozumieli, że najprawdopodobniej nikt nie przeżył. Faktycznie tak było. W przerażającym wypadku życie straciło aż siedem osób.

Rodzina milionerów przebywała na Majorce wraz z przyjaciółmi. Oni także mieli lecieć wraz z nimi na uroczysty obiad, jednak zamówiony helikopter okazał się zbyt mały. Dlatego musieli wybrać się do lokalu samochodem.

Dokładna przyczyna katastrofy wciąż nie jest znana

zamknij