×

Anioł Stróż próbuje się z Tobą skontaktować. Jakie sygnały wysyła?

Ponoć każdy z nas ma swojego Anioła Stróża. Ale czy na pewno potrafimy odczytać znaki, które od niego otrzymujemy? W jaki sposób Anioł Stróż próbuje się z Tobą skontaktować?

Anioł Stróż próbuje się z Tobą skontaktować

Niektórzy wierzą, że każdy człowiek otrzymał swojego Anioła Stróża. Każdy, niezależnie od tego, czy jest chrześcijaninem. Anioł Stróż nigdy nie ma wolnego, nie bierze sobie urlopu. Strzeże nas i w dzień, i w nocy, przez 24 godziny na dobę. Być może należysz do grona osób, które myślą o tym z powątpiewaniem, mówią, że nie doświadczyły tej opieki. A co, jeśli po prostu nie potrafisz poprawnie odczytać znaków, które wysyła Ci najwierniejszy z Twoich opiekunów?

Anioł jest istotą duchową, nie posiada ciała. Nie ukaże się nam w białym stroju, z aureolą lub koroną na głowie. Nie skontaktuje się też z nami przez telefon ani komunikator internetowy. Sygnały, które wysyła nasz opiekun, są bardzo subtelne. Trzeba się na nie otworzyć i wiedzieć, w jaki sposób je interpretować. Co ważne, często są to sygnały, które z pozoru wydają się nam przypadkowe i nic nieznaczące.

Anioł Stróż próbuje się z Tobą skontaktować
Pixabay

7 sygnałów, które wysyła do Ciebie Anioł Stróż, kiedy chce się z Tobą skontaktować

Anioł Stróż to specyficzny przewodnik, który ma nas strzec przed niebezpieczeństwem, wspomagać w codziennych rozterkach i chronić, gdy zagubimy się w życiu. Ci, którzy wierzą w nieustanną opiekę aniołów, uważają, że istnieje wiele znaków, dzięki któremu możemy odczytać, że nasz Stróż podąża obok nas. O jakie znaki chodzi?

  • Pióro: szczególnie, jeśli znajdziesz je w nietypowym miejscu, w dodatku ma ono kolor bieli. Ma to być jeden ze sposobów, w jaki Anioł Stróż próbuje pokazać swoją obecność.
  • Chmura o dziwnym kształcie, przypominającym anioła, twarz czy pióro. Tak twój opiekun pokazuje, że nie jesteś sam/sama.
  • Piękny, słodki zapach, którego źródła nie potrafisz zidentyfikować.
  • Muzyka, a konkretnie piękne dźwięki, których źródła nie potrafisz określić. Nie bez powodu mówimy o „anielskim głosie” czy „anielskim śpiewie”.
  • Moneta znaleziona na drodze również może oznaczać, że anioł jest w pobliżu i zwiastuje nadchodzące szczęście.
  • Zachowanie dziecka: zdarzyło Ci się, że dziecko w Twojej obecności uśmiecha się lub patrzy w miejsce, w którym Ty niczego/nikogo nie dostrzegasz? To może świadczyć o bliskości Anioła Stróża.
  • Kule światła: niewyjaśnione, mieniące się światło lub błyski koloru: Twój Opiekun prawdopodobnie właśnie próbuje podnieść Cię na duchu i okazać Ci swoje wsparcie.
anioł stróż próbuje się z tobą skontaktować
Pixabay
*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij