×

To ona ma zagrać Anię Przybylską w filmie biograficznym. Jest do niej naprawdę podobna

Agnieszka Mrozińska od bardzo dawana słyszała, że przypomina Anię Przybylską. Młoda aktorka być może będzie miała okazję zagrać w filmie biograficznym o swojej koleżance. Mówi się, że marzy o tym już od momentu, w którym pojawiły się pogłoski, że taki poswatanie.

Podobna z wyglądu i temperamentu

Zagranie roli Ani Przybylskiej w filmie biograficznym jest marzeniem Agnieszki już od dawna. Podobno jest idealna do tej roli nie tylko ze względu na to, że przypomina zmarłą aktorkę, ale i dlatego, że dorównuje jej temperamentem.

Kim jest Agnieszka?

Agnieszka Mrozińska jest 29-latką, pochodzącą z Zawiercia. To utalentowana aktorka serialowa, teatralna, a także i dubbingowa. Ponadto świetnie śpiewa i tańczy. Ukończyła Wyższą Szkolą Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia w Warszawie. Pracuje w Teatrze Muzycznym Roma. Codziennie możemy oglądać ją także w serialu „Barwy Szczęścia”.

„To moje marzenie!”

Największym marzeniem Agnieszki na tę chwilę jest rola Ani Przybylskiej. W rozmowie z agencją Newseria Lifestyle powiedziała”

Chciałabym zagrać Anię Przybylską. Mam nadzieję, że powstanie o niej film, bo od 6 roku życia słyszę, że jestem do niej podobna i z charakteru, i z głosu, dla niektórych też wizualnie. Wizualnie trudno jest mi się porównywać, bo była dla mnie przepiękną kobietą, więc bardzo mi miło, jeżeli ktokolwiek mnie do niej porównuje

Miejmy nadzieję, że wkrótce powstanie!

Film biograficzny o zmarłej na raka trzustki aktorce był zapowiadany już kilka razy. Niestety do tej pory nie powstał. Jego stworzeniem miał się zająć Radosław Piwowarski, który odkrył talent Ani.

zamknij