×

5-latek zapewnia, że kiedyś był księżną Dianą. „Miałem brata o imieniu John”

Zdarza się że, dzieci opowiadają nam takie historie, że przez chwilę zastanawiamy się czy aby na pewno obcujemy z naszym własnym dzieckiem. Wymyślają różne zdarzenia, zwierzają się z przeżyć, których nigdy nie doświadczyły i mówią to takim pewnym głosem, że aż sami wątpimy, co jest prawdą a co nie.

Na pewno tak samo myślał australijski prezenter, David Campbell, który usłyszał pewną opowieść od swojego pięcioletniego synka. Billy uważa bowiem, że jest reinkarnacją zmarłej księżniczki Diany i twierdzi, że pamięta dokładne szczegóły z jej życia

46-letni prezenter opowiedział mrożącą krew w żyłach opowieść w czasie licznych wywiadów i przyznał, że jest to najdziwniejsza rzecz, z jaką kiedykolwiek przyszło mu się mierzyć.

David Campbell zwierzył się, że jego syn zaczął mówić o tym, że jest księżną Dianą, gdy miał zaledwie 2 latka. Pokazywał na jej zdjęcie i mówił w prostym języku: „To ja, to ja”

Davida to bardzo zaskoczyło, ponieważ jego dziecko nie miało pojęcia o tym, że istnieją takie osoby w ogóle jak rodzina królewska z Wielkiej Brytanii. Dziwne komentarze Billiego trwały i nie dotyczyły tylko tego jednego incydentu, ale zdarzały się przeróżne historie, które wywołały dreszcze na ciele rodziców. Zdarzało mu się mówić, że jako księżna Diana ma brata o imieniu John, a należy wspomnieć, że księżna Diana miała brata o imieniu John, który zmarł zanim ona się urodziła.

Princess Diana at Accord Hospice

Pięciolatek wspominał także o tym, że ma dwóch synów: jeden z nich ma na imię William, a drugi Harry

Szczerze mówiąc, dla mnie to było przerażające, ponieważ niejednokrotnie słyszałem, jak mówił, gdy był sam, niby do swoich synów. Zwracał się do nich, używając imion Harry i William. Nie wiedział, że się mu przyglądam i wiem, że się nie popisywał. Nie mam pojęcia skąd on ma taką wiedzę na ten temat. To nas trochę przerasta

A gdyby tego jeszcze było mało, młodzieńcowi udało się dokładnie opisać, jak wyglądała jego ulubiona rezydencja, gdy był księżną Dianą. Mowa o rezydencji Balmoral. Ze szczegółami opisywał sale i ogród. Najbardziej jednak szokuje ostatni komentarz chłopca, który trafił do sieci. Maluch bowiem spojrzał kiedyś na zdjęcie księżnej Diany i powiedział, że to jest on jako księżniczka, ale pewnego dnia przyszły Syreny i nigdy więcej już księżniczką nie był.

Przypomnijmy, że księżna Diana zginęła tragicznie w wypadku samochodowym w 1997 roku. Jak tak małe dziecko mogło znać fakty, które praktycznie nie są znane na co dzień nawet nastoletnim dzieciom? Ledwo potrafił mówić, ale identyfikował się ze znaną osobą, która nawet nie żyła w momencie kiedy on się urodził?

Nam wydaje się to niewiarygodne…

zamknij