Poczuła "rybi odór" w sypialni. Teraz ostrzega innych

  Poczuła "rybi odór" w sypialni. Teraz ostrzega innych

  Nie miała pojęcia, co jest przyczyną brzydkiego zapachu (zdjęcie ilustracyjne)
  Nie miała pojęcia, co jest przyczyną brzydkiego zapachu (zdjęcie ilustracyjne)
  Źródło zdjęć: © Getty Images | Milko
  08.04.2024 09:09

  Przez długi czas w sypialni Claudii nieznośnie śmierdziało rybą. Szkotka najpierw nie zdawała sobie sprawy z powagi sytuacji. Teraz chce podzielić się swoim doświadczeniem z innymi. - To było naprawdę przerażające! - wspomina, dodając, że miała sporo szczęścia.

  Claudia Anderson zwierzyła się, że w jej sypialni przez wiele tygodni utrzymywał się nieprzyjemny rybi zapach. Kobieta początkowo lekceważyła ten niepokojący sygnał, myśląc, że może to być kwestia zawstydzająca. Jednak z czasem zdecydowała się zbadać sprawę, co prawdopodobnie ocaliło jej życie.

  Smród zepsutej ryby w sypialni - co było powodem?

  Nieświadoma przyczyny nieznośnego aromatu, Claudia początkowo wstydziła się zająć problemem. Podejrzewała, że nieprzyjemny zapach może pochodzić z instalacji wodno-kanalizacyjnej.

  Ostatecznie zwierzyła się ze swoich wątpliwości mężowi, a ich pierwszą myślą było sprawdzenie łazienki.

  - Sprawdziliśmy wszystko: kolanko ze zlewu, dokładnie oczyściliśmy toaletę, przeczyszczony został również odpływ w prysznicu – wymieniła Claudia.

  Jednak zapach nadal wypełniał pomieszczenie, co sugerowało, że źródło problemu leży gdzie indziej.

  Artykuł kontynuowany jest poniżej materiału wideo

  Dom mógł zwyczajnie spłonąć

  Zaniepokojona Claudia skonsultowała się również z przyjacielem elektrykiem. Zasugerował on, że przyczyną smrodu mogą być przewody elektryczne, których topiący się plastik wydziela podobny odor.

  I rzeczywiście miał rację. Po dokładnym sprawdzeniu odkryto, że problemem był uszkodzony kontakt, w którym doszło do zwarcia.

  Gdy Claudia zdała sobie sprawę z tego, że to, co początkowo zdawało się być tylko dyskomfortem związanym z zapachem, mogło przemienić się w poważne zagrożenie pożarem. Przegrzane kable elektryczne i topniejący plastik mogły doprowadzić do tragedii.

  Kobieta przyznała, że było to przerażające zdarzenie i mieli ogrom szczęścia, że udało im się zidentyfikować problem, nim dom stanął w płomieniach.

  Obecnie Claudia przestrzega innych. - Jeśli w twojej sypialni czuć rybą, nie zwlekaj, wezwij elektryka! – radzi.

  Źródło artykułu:WP Kobieta
  Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
  Zobacz także