Dzień Kota. Znasz imiona kotów Jarosława Kaczyńskiego?

  Dzień Kota. Znasz imiona kotów Jarosława Kaczyńskiego?

  Jarosław Kaczyński
  Jarosław Kaczyński
  Źródło zdjęć: © AKPA
  17.02.2024 12:38

  Dziś obchodzimy Dzień Kota, uroczyście świętowany przez wszystkich wielbicieli futrzanych czworonożnych przyjaciół. Wśród nich jest Jarosław Kaczyński, który jest gospodarzem dwóch kocich osobowości. Najpewniej zastanawiacie się, jakie są ich imiona.

  17 lutego, kiedy obchodzimy Dzień Kota, to dzień radości dla wszystkich fascynatów kocich memów i miłośników kotów, w tym Jarosława Kaczyńskiego. To dobrze znany fakt, że ten polityk ma upodobanie do tych zwierząt. Ale czy znane są wam imiona jego kotów?

  Koci pupile Jarosława Kaczyńskiego

  Jarosław Kaczyński jest powszechnie uważany w mediach za współczesnego miłośnika kotów. Jego serce skradła kotka o imieniu Fiona. Kilka lat temu czytaliśmy w "Super Expressie", że jest to prawdziwa "dama". To Jadwiga Kaczyńska wybrała dla niej imię.

  Oczywiście Fiona nie jest jedynym kiciem w posiadaniu prezesa. W przeszłości, między innymi, miał kota o imieniu Alik, który niestety zmarł w wieku 12 lat na skutek choroby nerek. Co ciekawe, obecnie Kaczyński jest właścicielem dwóch kotów. Fiona nie jest więc sama. Towarzyszy jej Czaruś, kot "ciemny jak noc". Wiadomo, że Czaruś pochodzi ze schroniska. Nie jest jednak zwierzęciem, którego sam prezes przygarnął – zrobił to jeden z jego ochroniarzy. W ten sposób Czaruś dołączył do domowników z Żoliborza.

  Podzieleni sympatycy prezydenta i prezydentowej

  Ja mam dobrą kocicę i złego kota. Jest między nimi pewna konkurencja. Chodzi o to, gdzie kto śpi [...] Oba najpierw wchodzą do mojego pokoju, a później na tapczan. Kiedy się odwracam, kot wygania kocicę, bo lubi być sam – to Kaczyński opowiadał w rozmowie z "Super Expressem".

  Oprócz dwóch swoich kotów, Jarosław Kaczyński karmi także sąsiadującego z nim kota o imieniu Feliks.

  Źródło artykułu:pudelek.pl
  Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
  Zobacz także