"Ślub na horyzoncie"? Edyta Górniak odwiedziła Monako, aby poznać rodziców

  "Ślub na horyzoncie"? Edyta Górniak odwiedziła Monako, aby poznać rodziców

  Allan Krupa i Nicol Pniewska
  Allan Krupa i Nicol Pniewska
  Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
  16.02.2024 12:22

  Allan Krupa coraz bardziej otwiera się na świat, pokazując zdjęcia, na których pozujemy razem z Nicol Pniewską, influencerką pochodzącą ze znanej rodziny. Jeden z tabloidów informuje nawet, że para planuje wziąć ślub! Jakie są przemyślenia Edyty Górniak na ten temat?

  Niedawno głośno było o romansie Allana Krupy z Angeliką Dziedzic, która robiła karierę jako tiktokerka. Niestety, ten związek nie przetrwał. Zakończył się w sierpniu 2023 roku.

  Zmagania miłosne Krupy szybko przechodzą do przeszłości. Obecnie ma już nową towarzyszkę - związany jest z Nicol Pniewską. Jej ojcem jest słynny milioner Bart "Highbart" Pniewski.

  "Rewia" informuje, że Krupa i Pniewska są w trakcie planowania wspólnej przyszłości. Zgłasza, że są to bardzo poważne plany!

  Ciąg dalszy artykułu znajduje się poniżej materiału wideo

  Dziennikarzom udało się dowiedzieć, że na początku lutego Edyta Górniak udała się do Monako, aby odwiedzić rodzinę Pniewskich. "Wizyta Edyty w Monako jest dowodem na to, że traktuje ona bardzo poważnie decyzje życiowe swojego syna i pojechała tam, aby lepiej poznać rodzinę, z którą od kilku miesięcy mieszka jej jedyny syn" - komunikuje.

  Nicol i Allan bardzo poważnie traktują swój związek, planują zaręczyny, a niebawem też ślub. Edyta Górniak, która bardzo chroni swoją prywatność, była świadkiem ważnych deklaracji syna, co do ich wspólnego życia. Szczegóły tych postanowień trzyma na razie w tajemnicy - zauważa "Rewia".

  Bart Pniewski w roli wyjątkowej

  Warto dodać, że potencjalny zięć Allana Krupy, Bart Pniewski, jest już teraz z nim powiązany. Mówi się, że wciela się w rolę jego menedżera!

  Pniewski jest stylistą, pasjonatem mody, kolekcjonerem luksusowych butów, a także twórcą internetowym znanym w sieci jako Highbart. Bardzo głośno zrobiło się o nim jesienią 2021 roku, gdy udało mu się wkręcić media, że Polskę rzekomo odwiedził Kanye West - zwraca uwagę Plotek.
  Źródło artykułu:o2pl
  Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
  Zobacz także