Prawda wyszła na jaw dopiero po latach. O jej zdradzie dowiedział się w sądzie

  Marta Kaczyńska
  Marta Kaczyńska
  Źródło zdjęć: © Facebook

  16.02.2024 09:42

  Zalogowani mogą więcej

  Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

  Marta Kaczyńska doświadczyła dwóch nieudanych małżeństw. Pierwszy raz zdecydowała się na ślub w wieku 23 lat. Jej rodzice nie byli przekonani do tej decyzji, lecz Kaczyńska nie dała się zniechęcić. W czasie związku z Piotrem Smuniewskim, Marta przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Z czasem jednak okazało się, że Ewa nie jest biologiczną córką jej ówczesnego męża.

  Marta Kaczyńska stała się sławną osobą dopiero po objęciu przez jej ojca, Lecha Kaczyńskiego, urzędu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Wkrótce po tym, zainteresowanie opinii publicznej skupiło się na jej prywatnym życiu.

  Jej pierwsza uroczystość zaślubin miała miejsce, gdy Marta miała zaledwie 23 lata i była jeszcze na etapie studiów. Rodzice Marty początkowo nie entuzjazmowali się pomysłem jej wczesnego małżeństwa, jednak ostatecznie zaakceptowali jej wybór. Wkrótce po tym Marta Kaczyńska urodziła córkę, Ewę.

  Związek Marty z Piotrem Smuniewskim z czasem uległ rozpadowi. Jeszcze będąc w małżeństwie z Smuniewskim, córka prezydenta Lecha Kaczyńskiego związała się uczuciowo z Marcinem Dubienieckim.

  Marcin Dubieniecki wspominał w jednym z wywiadów: "W ośrodku w Juracie Marta przedstawiła mnie rodzicom. Powiedzieli, że jeżeli jesteśmy szczęśliwi, to oni też. Siedzieliśmy po kolacji. Dochodziła 21.00. Było miło. I wtedy powiedziałem: Jest jeszcze coś, panie prezydencie, co chciałbym panu zakomunikować. Pana córka jest w ciąży. Dobrze, że prezydent trzymał wtedy w ręku szklankę z wodą, bo przez chwilę nie mógł powietrza złapać. Po chwili powiedział: Skończ z tym prezydentem. Jesteś naszym synem".

  W niedługim czasie, w roku 2007, oprócz przeżywania rozwodu, Marta Kaczyńska musiała stawić czoła procedurze sądowego zaprzeczenia ojcostwa. Wyszło wówczas na jaw, że jej córka jest potomkiem Dubienieckiego, a Smuniewski przez lata wychowywał dziecko, które nie było jego biologiczną córką.

  Związek z Marcinem Dubienieckim również nie przetrwał długo

  Po czterech latach, w 2011, doszło do kolejnego rozwodu Marty. W tym samym czasie podjęła starania o unieważnienie kościelnego ślubu zawartego z pierwszym mężem w 2003 roku. Ta procedura bywa skomplikowana i często trwa wiele miesięcy.

  Marta Kaczyńska planowała zawrzeć kolejny ślub kościelny, tym razem z Piotrem Zielińskim, co miałoby być jej trzecim małżeństwem. Niestety, nie udało jej się na czas zdobyć potrzebnych dokumentów kościelnych. W rezultacie para zdecydowała się na ślub cywilny 28 lipca 2018 roku, pragnąc zostać małżeństwem przed narodzinami ich wspólnego dziecka. 8 sierpnia 2018 roku Ewa Dubieniecka, najstarsza córka Marty, ogłosiła, że została starszą siostrą.

  Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
  Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
  Zobacz także