Ważna informacja dla posiadaczy karty "Moja Biedronka". To musisz wiedzieć

  Karta "Moja Biedronka"
  Karta "Moja Biedronka"
  Źródło zdjęć: © Adobe Stock | Anna, Tomasz Warszewski

  27.03.2024 10:43, aktual.: 27.03.2024 11:11

  Zalogowani mogą więcej

  Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

  Karta lojalnościowa "Moja Biedronka" jest prawdziwym bonusem dla lojalnych klientów, oferującym dostęp do ekskluzywnych promocji, okazjonalnych obniżek cen oraz możliwość udziału w konkursach z cennymi nagrodami. Ale co zrobić, gdy karta nam zaginie?

  Promocje, obniżki cen, limitowane edycje maskotek – to kluczowe korzyści z posiadania karty "Moja Biedronka". Ale zdarza się, że czasami coś nam umknie. Gdy zauważymy utratę karty, niezwłocznie powinniśmy ją zablokować, kontaktując się z numerem telefonicznym służącym obsłudze programu lojalnościowego. Potem przed nami dwa warianty działania, aby nadal cieszyć się benefitami promocyjnymi.

  Kontynuacja artykułu znajduje się po materiale wideo

  Masz kartę "Moja Biedronka"? Ważna wiadomość

  Program "Moja Biedronka" umożliwia oszczędzanie na zakupach. Wobec tego, nikogo nie dziwi rosnące zainteresowanie rozwiązaniem na wypadek zgubienia karty. Jak wynika z informacji dostępnych na stronie, rozwiązanie problemu jest jasne. Okazuje się, że sieć sklepów nie oferuje drugiego egzemplarza karty - należy założyć nową. W tej sytuacji ważne jest, by do rejestracji użyć innego adresu e-mail niż ten przypisany do utraconej karty.

  Jeśli wyrobienie nowej karty nie wchodzi w grę, możliwe jest używanie numeru telefonu lub specjalnego breloczka przy kasie. Warto pamiętać, że ta metoda wyklucza akumulację punktów na maskotki kolekcjonerskie - wymaga posiadania karty.

  Jak założyć i zarejestrować kartę?

  Dołączyć do programu "Moja Biedronka" można w każdej placówce tej marki. Wystarczy wysłowić taką wolę przy kasie. Karta wydawana jest bez opłat. Dla jej właściwego funkcjonowania wymagana jest rejestracja.

  W tym celu odwiedzamy stronę internetową Biedronki, wyszukujemy odpowiedni dział i podążamy za instrukcjami prezentowanymi na ekranie. Po zarejestrowaniu konieczna jest tylko aktywacja. W tym celu należy zalogować się na stronę sklepu, wprowadzić numer karty, a potem adres e-mail i numer telefonu w odpowiednich polach. Na podany adres e-mailowy otrzymamy link aktywacyjny - kliknięcie go pozwala nam z karta udać się na zakupy.

  Źródło artykułu:WP Kobieta
  Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
  Zobacz także