Pamiętacie ją z "Daleko od noszy"? Dziś wygląda tak

  Pamiętacie ją z "Daleko od noszy"? Dziś wygląda tak

  Magdalena Mazur grała pielęgniarkę Magdę
  Magdalena Mazur grała pielęgniarkę Magdę
  Źródło zdjęć: © AKPA
  14.03.2024 10:36

  Magdalena Mazur zyskała rozgłos dzięki udziałowi w takich produkcjach jak "Chłopaki nie płaczą" albo "Poranek kojota". Jednak dla wielu jej sympatyków najważniejsza jest rola siostry Magdy w humorystycznym serialu "Daleko od noszy". Jak obecnie prezentuje się aktorka?

  Magdalena Mazur, znana również jako Magdalena Matysiewicz, miała przyjemność pojawienia się także w innych dziełach telewizyjnych. W serialu "Klan" wcieliła się w postać Klary, modelki ze świata mody Moniki Ross. W "Pierwszej miłości" mogliśmy ją oglądać jako Kaję. Dodatkowo, była gospodynią erotycznego programu "Różowa landrynka", który był nadawany na kanale telewizji Polsat.

  Jej dorobek zawodowy nie sprowadza się wyłącznie do roli aktorki. Była członkiem kabaretu PanDemon, w skład którego wchodzili również inni artyści znani z "Daleko od noszy", jak Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska, Paweł Wawrzecki, Rafał Rutkowski czy Agnieszka Suchora. Założycielem tego kabaretu był Krzysztof Jaroszyński, pomysłodawca wspomnianego serialu.

  Nie porzuciła aktorstwa. Jest aktywna w sieci

  W ostatnim czasie Magdalena Mazur pojawia się na ekranach zdecydowanie rzadziej. W roku 2020 miała okazję zagrać w serii "W rytmie serca" pod reżyserią Piotra Wereśniaka, odgrywając partię laborantki.

  Ciężka dalsza część tekstu pod materiałem wideo

  Magdalena Mazur, oprócz swej aktorskiej ścieżki kariery, jest aktywna na Instagramie. Wielbicielka ról w "Daleko od noszy" często dzieli się tam fotografiami ze swoich wyjazdów do odległych i nieco bliższych miejsc na ziemi.

  Ostatnio pochwaliła się kadrmi z podróży w góry Alp. Mazur relaksuje się we włoskim Livigno. Poprzednio odwiedziła Mediolan, Malediwy w Indonezji czy Hiszpanię.

  Źródło artykułu:WP Kobieta
  Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
  Zobacz także