Miał 3 promile i jechał na resztkach felgi. Nawet tego nie zauważył

  Skoda Fabia bez felgi
  Skoda Fabia bez felgi
  Źródło zdjęć: © WP | Policja

  22.02.2024 10:50

  Zalogowani mogą więcej

  Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

  W ostatni czwartek (15.02), podróżująca z Przasnysza do Krasnosielca pani zauważyła samochód jadący z naprzeciwka, z którego wydobywały się iskry. Niemniej jednak, pojazd nie poruszał się po prostym torze, ostatecznie zmusił kierującą do skierowania samochodu na pobocze. Szybko zorientowała się w sytuacji, zawróciła i wyruszyła za nieprawidłowo jadącym pojazdem.

  Kilkaset metrów dalej, kierujący Skodą Fabią zatrzymał się, wydostał się z pojazdu i zdawał się być w panicznym ucieczkowym stanie. Wiele osób z powiatu makowskiego, które obserwowały całe wydarzenie, zdało sobie sprawę z powagi sytuacji. Zdecydowali się na zatrzymanie obywatelskie, po którym powiadomili policję.

  Skoda Fabia zatrzymanie
  Skoda Fabia zatrzymanie© WP | Policja

  Kierujący Skodą, 28-letni mężczyzna, okazał się mieć blisko 3 promile alkoholu w organizmie, nie zauważając nawet, że jedzie praktycznie na feldze. Teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna. Ogromne brawa przysługują mieszkańcom za ich odważny i zdecydowany czyn, dzięki któremu udało się uniknąć prawdopodobnej tragedii.

  Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
  Zobacz także