Ma 18 lat i trójkę dzieci. Internauci nie mają dla niej litości

  Ma 18 lat i trójkę dzieci. Internauci nie mają dla niej litości

  Jako 18-latka miała już trójkę dzieci. Internauci grzmią: "Dzieci rodzą dzieci"
  Jako 18-latka miała już trójkę dzieci. Internauci grzmią: "Dzieci rodzą dzieci"
  Źródło zdjęć: © TikTok
  10.04.2024 09:15, aktualizacja: 10.04.2024 09:41

  Keeley Leigh doświadczyła macierzyństwa po raz pierwszy w wieku 14 lat, a już po upływie 4 lat cieszyła się już trójką dzieci. Swoje doświadczenia życiowe dzieli się na TikToku, gdzie niekiedy spotyka się z nieprzychylnymi uwagami. Oto jej sposób radzenia sobie z krytyką.

  Keeley Leigh jest jedną z wielu użytkowniczek TikToka, które na tej platformie opowiadają o swoim życiu. W jej filmikach możemy zobaczyć nie tylko wydarzenia z jej życia, ale również jej szczęśliwe dzieciaki. Wiekiem Keeley, która w wieku 18 lat była już matką trzech dzieci w wieku 4, 6 i 8 lat, wielu ludzi jest zdumionych.

  Jako 18-latka była matką trójki dzieci. Takie komentarze zostawiają jej internauci

  Na kanale Keeley znajdziemy archiwalne materiały, które pokazują ją jako 14-latkę. Wówczas po raz pierwszy została mamą, a po 4 latach miała już troje dzieci. Nie ujawniła, czy utrzymuje kontakt z ojcem lub ojcami dzieci, lecz wcześniej opowiadała, iż radzi sobie samotnie z macierzyństwem i jest z tego faktu dumna, ponieważ zapewnia dzieciom wszystko, czego potrzebują.

  Kontynuacja artykułu znajduje się pod materiałem wideo

  Obecnie Keeley liczy 21 lat i w obliczu życiowych decyzji zmaga się z hejtem w sieci. Nagrała kiedyś materiał dotyczący negatywnych komentarzy od internautów, którzy mogą być niezwykle surowi. Oskarżają ją głównie o nieodpowiedzialność i niepotrzebne komplikowanie sobie życia w młodym wieku.

  Zarzuty internautów brzmiały następująco: 'Dzieci rodzą dzieci, masakra; A kto finansuje ich utrzymanie? Pewnie nie ty; Sama jeszcze jesteś dzieckiem, jak masz ich wychować? Bycie matką w wieku 14 lat nie jest powodem do dumy. Twoje dzieci rosną bez ojca, zastanowiłaś się nad tym?' podsumowują komentujący.

  W kontrze, sporo jest również komentarzy pochwalnych, w których ludzie doceniają, że Keeley podjęła tak wielką odpowiedzialność.

  Postrzegają to tak: 'Dzieciaki wydają się być szczęśliwe. Świetnie, że o nie tak dbasz; Nie rozumiem tego negatywnego nastawienia, jesteś odpowiedzialną kobietą. Możesz być dumna z siebie; Dzieciom niczego nie brakuje, więc gdzie problem?' zaznaczają pozytywnie nastawieni użytkownicy.

  Sama Keeley nie daje się zniechęcić krytyce i dalej z radością dzieli się elementami swojego życia oraz życia swoich dzieci. Czasem na nagraniach zdarzało jej się nawet żartować ze swojej sytuacji życiowej jako matki w młodym wieku.

  Źródło artykułu:pudelek.pl
  Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
  Zobacz także