Andrzej Duda motywuje Polaków. Podzielił się prywatnym zdjęciem

  Andrzej Duda motywuje Polaków. Podzielił się prywatnym zdjęciem

  Prezydent RP Andrzej Duda
  Prezydent RP Andrzej Duda
  Źródło zdjęć: © Getty Images | 2023 Getty Images
  17.02.2024 15:48, aktualizacja: 18.02.2024 13:43

  Niedawno Andrzej Duda opublikował na Instagramie prywatne zdjęcie, przedstawiając swoją propozycję na deszczowy weekend. "Spróbujcie. Zachęcam! (...) Zawsze jest ten pierwszy raz" - napisał do swoich obserwatorów, zachęcając ich do uprawiania aktywności fizycznej.

  Andrzej Duda motywuje Polaków do "porzucenia talerza i monitora". W tym samym czasie na Instagramie podzielił się osobistym zdjęciem z treningu na siłowni. Widzimy na nim prezydenta w sportowym ubiorze, korzystającego z bieżni.

  Ruch to zdrowie - według głowy państwa

  Post Andrzeja Dudy jest zachętą do aktywnego wypoczynku, w dowolnej formie, niekoniecznie na siłowni.

  "Nawet jeśli pada deszcz, w weekend, warto szukać okazji do aktywności fizycznej. Jeśli nie bieganie, rolki, czy rower, to każda inna forma ruchu, która oderwie nas od talerza i ekranu jest dobra" - przekazał prezydent na Instagramie.

  Andrzej Duda zaznaczył, że choć początki mogą być trudne, nie należy się poddawać. "Spróbujcie, zachęcam! Początki są często niełatwe, ale zawsze jest ten pierwszy raz!"

  Andrzej Duda jako promotor aktywnego trybu życia

  To nie jest pierwszy wpis prezydenta tego typu w ostatnim czasie. Kilka dni przed Walentynkami podzielił się również zdjęciem z treningu na świeżym powietrzu, nawołując obserwatorów do aktywności.

  "Przypominam, że za trzy dni Walentynki, a potem to już po zimie, wiosna, i zaraz lato i wakacje. Czas więc ruszyć się z kanapy, przestać patrzeć w ekran i czekać na obiad, bo tak kondycji i sylwetki nie poprawicie (do lata). Warto już teraz zmusić się do aktywności, choćby tylko w weekendy" - napisał na Instagramie Andrzej Duda.

  Źródło artykułu:WP Wiadomości
  Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
  Zobacz także