×

Żywy Ken ma dziewczynę? Został przyłapany na uściskach i pocałunkach

Rodrigo Alves znany jako „żywy Ken” coraz mniej przypomina człowieka, a coraz bardziej plastikową lalkę, do której tak bardzo chce się upodobnić. Mężczyzna ma na swoim koncie ponad 150 operacji, a już dziś zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat. Co więcej, wciąż nie mówi im stop. Nienaturalny i wręcz nieludzki wygląd nie oznacza jednak, że brak w nim ludzkich uczuć i mamy na to niezbite dowody. W ostatnim czasie Alves został przyłapany w towarzystwie kobiety i z pewnością nie było to tylko „zwykłe” spotkanie. Nasuwa się więc pytanie, czy żywy Ken ma dziewczynę?

Żywy Ken ma dziewczyne
Instagram

Żywy Ken ma dziewczynę?

To pytanie, które zaczęły zadawać sobie media na całym świecie, po tym, jak w sieci pojawiły się zdjęcia celebryty u boku kobiety. Zwykły śmiertelnik, patrząc na nie, uznałby, że uzależniony od operacji plastycznych celebryta, wybrał się na randkę. Wiadomo również, kim jest „jego wybranka”. To znana trenerka fitness i trenerka personalna o nienagannym wyglądzie, Danni Levy.

Żywy Ken ma dziewczynę
Instagram

To niepierwszy raz

Wiadomo, że para zna się już od dawana. Już w 2017 roku oboje zostali przyłapani na uściskach, chodzeniu za rękę, a nawet pocałunkach. Kiedy natomiast zostali zapytani o relację, jaka ich łączy, zgodnie odpowiedzieli, że to specyficzny rodzaj przyjaźni, którą można określić mianem „siostrzanej miłości” – siostrzanej, ponieważ nawzajem nazywają siebie siostrami bez względu na fakt, że Ken jest płci męskiej.

Rodrigo i Danni nie są więc parą, a przynajmniej tak oboje uważają, mimo że łączy ich wyjątkowe uczucie.

Żywy Ken ma dziewczynę
Imgur

Też macie wśród znajomych osoby, które obdarzają się uściskami i całują przed innymi, choć oboje zgodnie nie uważają się za parę? No cóż, dla nas to wyjątkowo rzadkie zjawisko, ale jak widać dzisiaj wszystko jest możliwe

Może Cię zainteresować

zamknij