×

Rosjanka uważa się za żywą Barbie. Możesz nie wierzyć, ale ma dopiero 19 lat

W pogoni za wymarzonym wizerunkiem kobiety są w stanie zrobić wiele. Ta Rosjanka postanowiła, że będzie wyglądać jak słynna na całym świecie lalka i dopięła swego. Oto żywa Barbie z Rosji!

Lalka Barbie

W dzisiejszych czasach dzięki osiągnięciom medycyny estetycznej każdy człowiek może wyglądać pięknie. Niestety, zdarza się, że rozpoczynając przygodę z zabiegami upiększającymi, ludzie popadają w uzależnienie i pomimo dobrych efektów, wciąż doszukują się u siebie niedoskonałości. Pomysł na upodabnianie się do lalki Barbie jest stosunkowo popularny i na całym świecie nie brakuje kobiet, które dążą do tego, aby wyglądać jak ulubiona zabawka dziewczynek. Jedną z nich jest 19-letnia Rosjanka, Tala Kotova pochodząca z Jekaterynburga, która przeszła wiele zabiegów chirurgicznych, aby wyglądać jak Barbie. Dziewczyna otwarcie mówi o tym, że od najmłodszych lat jej ogromnym marzeniem było to, aby upodobnić się do ukochanej lalki. Dopiero, gdy rzuciła szkołę znalazła czas, aby wprowadzić zmiany w swoim wyglądzie.

Żywa Barbie z Rosji

Tala wpadła na pomysł przemiany w żywą lalkę Barbie już w przedszkolu. W tamtym czasie zaczęła się malować, a później chodzić w szpilkach. Co ciekawe, jej rodzice nie protestowali lecz wspierali córkę w dążeniu do wyznaczonego celu. Rodzina Kotovów to bardzo bogaci potentaci branży nieruchomości, dlatego finansowanie operacji plastycznych Tali nie stanowi najmniejszego problemu. Sama Tala twierdzi, że ma za sobą zaledwie jeden poważny zabieg. Utrzymuje, że piersi oraz pośladki są całkowicie naturalne. Na swoim Instagramie publikuje sporo zdjęć, które przedstawiają jej ogromne podobieństwo do Barbie. Rosjanka uważa, że sporo kobiet chciałoby cieszyć się takim wyglądem jak ona.

Wiele dziewczyn chce być takimi, jak ja […] Kupuję tylko najlepsze produkty do makijażu. Co dwa dni chodzę na solarium i na siłownię. Uwielbiam relaksować się na wysokim poziomie, jeść, podróżować i organizować imprezy w stylu Barbie.

Żywa Barbie nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, jeśli chodzi o poprawianie urody i wkrótce zamierza wprowadzić w swoim wyglądzie kolejne zmiany. Oby nie przesadziła, jak stało się to w przypadku żywej Barbie z Bułgarii.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij