×

Justyna po raz kolejny opowiada o życiu z byłym mężem. Tylko najbliżsi znali takie szczegóły

Justyny Żyły nie ma już w „Tańcu z Gwiazdami”, ale emocje cały czas nie opadły. Mówi się nadal o tym, jak sobie radziła w programie. Ona sama wydaje się nie mieć dość popularności, ponieważ niedawno ponownie wróciła w swojej wypowiedzi do związku z Piotrem Żyłą.

Najwidoczniej nie może przestać nie tylko myśleć o byłym mężu, ale i o nim mówić

W czasie trwania swojego autorskiego programu „Pierzemy brudy do czysta” wyznała, że razem z Piotrem chodziła na terapię małżeńską. „U mnie terapia małżeńska nie przyniosła skutku”.

Czy myślicie, że jest jeszcze coś, czym Justyna publicznie się podzieli?

Na razie na jej Instagramie nie ma zdjęć związanych z życiem osobistym, ale nie chwalimy dnia przed zachodem słońca. Bardzo możliwe, że niedługo bardziej ognista natura Justyny dojdzie do głosy i na nowo w mediach będziemy mówić o jej trwającym 12 lat małżeństwie.

Czy Waszym zdaniem celebryci powinni mówić publicznie o tak intymnych sprawach?

Do tego w Internecie pojawiły się głosy, że osoby występujące w programie Justyny to… aktorzy. Czujne oko komentujących od razu wyłapało, że w jednym odcinku zranioną kobietą jest aktorka, która grała w innych produkcjach paradokumentalnych oraz występowała u znanych YouTuberów.

https://www.youtube.com/watch?v=XQCMsjcqb-U

Ta starsza babka to aktorka, grała w abstrachuje

To są jakieś jaja. Już nie mówię o wynajętych pseudo aktorach. Babka pojawia się w paru produkcjach

I faktycznie, udało się internautom odnaleźć filmik, w którym występuje aktorka (2:11min). Jak w takim razie jest z tymi zranionymi parami w programie Justyny?

Może Cię zainteresować

zamknij