×

Justyna Żyła skomentowała rozwód Wiśniewskich. Zapewniła wszystkich o jednym

Dominika Tajner-Wiśniewska napisała niedawno na Facebooku, że mąż chce się z nią rozwieść. W tych trudnych chwilach, wspiera ją koleżanka z programu „Taniec z gwiazdami” – Justyna Żyła.

Nowa przyjaźń

Żyła i Tajner-Wiśniewska poznały się na planie tanecznego show. Chociaż Dominika odpadła już z programu, to nadal przyjaźni się z byłą żoną skoczka. Jak przyznała blogerka kulinarna, żona Michała Wiśniewskiego najbardziej pomogła jej w zaaklimatyzowaniu się w Warszawie. Były nawet razem kilka razy na sushi.

Wiele wspólnego

Obie są góralkami i obie walczyły o Kryształową Kulę. Jednak okazuje się, że może połączyć ich coś jeszcze – rozwód ze znaną osobą. Zapytano Justynę, czy wiedziała o problemach Dominiki, ale ona o dziwo, nie chciała wiele mówić o cudzych kłopotach.

Nie chciałabym się na ten temat wypowiadać, bo to są sprawy prywatne Dominiki. Będę ją wspierać w tych trudnych chwilach. Może na mnie liczyć

Ma to już za sobą

Justyna sama przeżyła rozwód, który był szeroko komentowany w mediach. W zasadzie to ona zaczęła publicznie „prać brudy”, pisząc w mediach społecznościowych o kryzysie małżeńskim. Posądzała Piotrka Żyłę o zdradę i zaniedbywanie dzieci.

Teraz wyznała jednak, jak sobie poradziła z rozstaniem:

Starałam się nie czytać tego, co piszą media, starałam się robić swoje. Wiadomo, że to nie było łatwe, ale jakoś udało mi się wyjść z tego wszystkiego obronną ręką

Teraz pozostaje jej kibicować w zmaganiach na parkiecie…

Może Cię zainteresować

zamknij