×

Żyła przegrała proces z Marceliną Ziętek. Ale były mąż wsparł ją i zapłacił grzywnę

Justyna Żyła przegrała proces z Marceliną Ziętek? Była żona skoczka udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że musiała zapłacić grzywnę. Co ciekawe, pomógł jej w tym… Piotr Żyła.

Żyła przegrała proces z Marceliną Ziętek

Justyna Żyła rozstała się z Piotrem Żyłą ponad trzy lata temu. Był to bardzo burzliwy czas, pełen sprzeczek i publicznego prania brudów. Żyle ciężko było się pogodzić z tym, że eks małżonek ułożył sobie życie u boku młodziutkiej Marceliny Ziętek. Doszło nawet do tego, że gwiazda serialu „19+” pozwała byłą żonę swojego partnera.

Chodzi o SMS-y, które skoczek dostał od byłej żony i które w lipcu 2020 r. zamieścił na swoim Instastories. Ich treść zszokowała wszystkich

— pisało wówczas „Party”.

Piotr Żyła opublikował te SMS-y na Instagramie, ale ostatecznie usunął ich treść. Justyna Żyła obrażała w wiadomościach Marcelinę Ziętek i groziła jej.

Na początku sądzono, że do spotkania obu pań w sądzie jednak nie dojdzie. Wszystko owiane było tajemnicą, aż do czasu, gdy Marcelina Ziętek publicznie pouczyła Justynę Żyłę, że nie powinna „igrać z prawem”.

Z cyklu: 'Dobre rady'. Natarczywe naruszanie dóbr osobistych, prawa do prywatności, wizerunku, dobrego imienia, spokoju oraz godności… Rozpowszechnianie wizerunku osoby bez jej zgody. Osoba z wyrokiem nie powinna igrać z prawem

– napisała w mediach społecznościowych.

Ostatecznie Justyna Żyła postanowiła udzielić wywiadu magazynowi „Party”. W rozmowie przyznała, że musiała zapłacić grzywnę Marcelinie Ziętek.

Piotr Żyła pomógł byłej żonie?

W telenoweli z trójkątem miłosnym Żyła-Żyła-Ziętek w roli głównej, nastąpił niespodziewany zwrot akcji. Poprawiły się stosunki pomiędzy byłymi małżonkami i wiele wskazuje na to, że para zakopała już topór wojenny. W wywiadzie Justyna Żyła wyznała nawet, że to były mąż pomógł jej zapłacić grzywnę.

Pomógł mi w zapłaceniu grzywny swojej ówczesnej partnerce. Było to zadośćuczynienie za moje słowa, wypowiedziane pod wpływem emocji, za które już przeprosiłam. I bardzo mu za tę pomoc dziękuję

— powiedziała w rozmowie dla magazynu „Party” Justyna Żyła.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Wszystko sobie wyjaśniliśmy i doszliśmy do wniosku, że jesteśmy przede wszystkim rodzicami. Rzeczywiście, Piotr spędza z Karolą i Kubą coraz więcej czasu. Pomaga mi, kiedy pracuję

– dodała.

Fakt, że Żyła nazwała Marcelinę Ziętek „ówczesną partnerką” Piotra sprawił, że plotki na temat rozstania pary przybrały na sile. Mamy przeczucie, że to jeszcze nie koniec zawirowań w życiu Justyny Żyły i jej byłego męża.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij