×

Żyła chwali się zdjęciem noworodka. „Nasza perełka! Rośnij zdrowa i szczęśliwa”

Justyna Żyła chwali się zdjęciem noworodka na Instagramie. Porzucona żona skoczka, która wprost przepada za dziećmi, uczciła w ten sposób urodziny Hani.

Krótka kariera byłej żony skoczka

Medialna kariera Justyny Żyły rozpoczęła się dwa lata temu, gdy ogłosiła na Facebooku, że jej mąż, skoczek narciarski Piotr Żyła ma romans na boku. Rzekoma zdrada okazała się dla Justyny przepustką do showbiznesu.

Kiedy rozebrała się w „Playboyu” i ogłosiła, że odtąd, po latach poświęconych rodzinie i dzieciom, zacznie żyć dla siebie, stało się jasne, że prędzej czy później musi się to skończyć na parkiecie „Tańca z gwiazdami”. No i rzeczywiście tak się stało. Przez pięć odcinków szło jej świetnie, ale tylko, gdy Tomasz Barański trzymał ją nad parkietem. Niestety, kiedy trochę się przyłożyła i opanowała podstawowe kroki, widzowie uznali, że przestało być śmiesznie i wyeliminowali ją z programu.

W międzyczasie producent programu „Pierzemy brudy do czysta” nie przedłużył z nią umowy i Justynie nie pozostało nic innego jak powrót do rodzinnej Wisły. Od tamtej pory snuje się na obrzeżach showbiznesu, trochę gotując, a trochę epatując swoim życiem prywatnym. Niedawno połączyła jedno z drugim. Dała do zrozumienia fanom, że w jej życiu pojawił się nowy, mięsożerny mężczyzna, którego Justyna Żyła chce zatrzymać afrodyzjakami.

Żyła chwali się zdjęciem noworodka

Miejmy nadzieję, że, jeśli to nadal aktualne, podziela entuzjazm Justyny względem dzieci. Porzucona żona skoczka wręcz za nimi przepada. Z Piotrem ma dwoje, ale nie ukrywa, że ciągnie ją głównie do maluszków.

Ostatnio zamieściła na Instagramie zdjęcie z niemowlęciem imieniem Hania i czułym podpisem. Jak ujawniła Żyła, zdjęcie pochodzi sprzed dwóch lat i Hania już tak nie wygląda.

Nasza perełka Hania kończy 2 latka. Rośnij nam zdrowa i szczęśliwa księżniczko #happybirthday #urodzinki #jaktenczasleci #malahania #ciociperełka #kocham #kwarantanna #justynazyla #zostańwdomu.

Hania jest córką siostry Justyny, Magdaleny Lazar i skoczka narciarskiego Aleksandra Zniszczoła.

Źródła: www.plotek.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij