×

57-latek spod Rzeszowa przez lata molestował swoje córki. Sprawa wyszła na jaw dopiero teraz

57-letni Zygmunt Łazarz dosłownie rozpłynął się w powietrzu kiedy światło dzienne ujrzała brutalna prawda. Jak się okazuje, mężczyzna od 12 lat wykorzystywał seksualnie dwie swoje córki – jedna z nich jest niepełnosprawna. Kiedy dowiedział się, że jest poszukiwany, zniknął. Wszystko wskazuje na to, że przebywa gdzieś poza granicami kraju.

Był traktorzystą, pracował w kółku rolniczym. Kilka lat temu nagle, na krwiaka mózgu, zmarła mu żona. Został sam z szóstką dzieci – opowiadają mieszkańcy Grzegorzówka, skąd pochodzi poszukiwany mężczyzna

Dramat rozgrywał się jeszcze za życia żony. Zwyrodniały ojciec już od najmłodszych lat wykorzystywał swoje córki, a w szczególności tę, która byłą niepełnosprawna.

Ona była bardzo do ojca przywiązana. Nie opuszczała go na krok. Nikt z nas nie zdawał sobie sprawy, że Zygmuś może mieć coś takiego na sumieniu. Dopiero teraz z mediów o wszystkim się dowiadujemy – mówią sąsiedzi rodziny

Prawda wyszła na jaw

Prawda ujrzała światło dzienne dzięki terapeutom, którzy pracowali z 24-letnią już dziś kobietą(córką Zygmunta). To wtedy ruszyło śledztwo w całej sprawie. Mężczyzny nie udało się jednak zatrzymać, bo nikt nie wie, gdzie aktualnie przebywa. Mieszkańcy Grzegorzówka podejrzewają, że Zygmunt mógł wyjechać do Anglii, gdzie wcześniej jeździł do pracy. Dodatkowo ma tam kolejną córkę i syna.

Za Łazarzem wysłano list gończy, a policjanci proszą o pomoc każdego, kto ma jakiekolwiek informacje w sprawie aktualnego miejsca pobytu mężczyzny.

Zygmunt Łazarz

Polecane

Może Cię zainteresować