×

Zygmunt Chajzer zły na syna? „Chce pogodzić go z partnerką”

Zygmunt Chajzer zły na syna? Niedawno Filip Chajzer został przyłapany na romantycznym spotkaniu z tajemniczą kobietą, która nie była jego oficjalną partnerką. Wybuchł skandal, a prezenter, według mediów, wyprowadził się od matki swojego dziecka i zamieszkał w hotelu. Czy Zygmunt Chajzer spróbuje uratować związek syna?

Przyłapany na gorącym uczynku?

Filip Chajzer był związany z Małgorzatą Walczak od ponad 10 lat. W środowisku uchodzili za dobraną parę. Co więcej, w 2017 roku zakochani doczekali się nawet narodzin syna, Aleksandra.

Zdjęcia Filipa Chajzera i Małgorzaty Walczak wielokrotnie obiegały media. Ale tym razem było inaczej. Prezentera TVN przyłapano w towarzystwie kobiety, która nie była jego oficjalną partnerką. Gwiazdor nie szczędził czułości tajemniczej brunetce. Widać było, że świetnie się bawią w swoim towarzystwie.

Tuż po tym, jak zdjęcia zostały upublicznione, wybuchła afera. Co więcej, komentarzach ludzie wprost pisali o zdradzie i potępiali zachowanie Chajzera. Prezenter tłumaczył, że nie był już w związku z Małgorzatą Walczak, gdy wybrał się na tajemniczą randkę. Pojawiły się jednak głosy, że Walczak o romansie partnera dowiedziała się właśnie z tabloidu. Po publikacji zdjęć ze schadzki, prezenter miał wyprowadzić się z domu i zamieszkać w hotelu.

Zygmunt Chajzer zły na syna?

Zygmunt Chajzer unika mówienia o prywatnych sprawach. Mimo to, „Pudelek”, powołując się na anonimowego informatora, przekazał, że popularny prezenter jest rozczarowany zachowaniem syna.

Zygmuntowi po prostu nie mieści się to w głowie. Nie poznaje własnego syna. Jeszcze przed wybuchem afery był częstym gościem w domu Filipa i Małgosi, spędzał dużo czasu z wnukiem Aleksem. W obecności Zygmunta Filip zawsze zachowywał się jak przykładny ojciec i partner, dlatego publikacja zdjęć syna z inną kobietą bardzo nim wstrząsnęła

– twierdzi źródło „Pudelka”.

Co więcej, tygodnik „Na Żywo” dodaje natomiast, że Zygmunt Chajzer, dla dobra wnuka, zamierza pogodzić syna i jego partnerkę.

Zygmunt nie traci nadziei. Spróbuje pojednać młodych. Ma już nawet pomysł, jak to zrobić. Senior chce uchronić najmłodszego wnuka przed utratą poczucia bezpieczeństwa

– czytamy.

filip chajzer ma romans? Dziennikarz wydał oświadczenie
źródło: instagram.com

Dziadek chce zabrać Olka na wakacje i stworzyć rodzicom chłopca przestrzeń do rozmowy.

W odpowiedzi na te rewelacje, portal „Plejada” skontaktował się z Zygmuntem Chajzerem, prosząc o komentarz w tej sprawie. Jak się okazuje, prezenter zdementował ostatnie doniesienia.

Nikomu nie udzielałem żadnych informacji i nie wypowiadam się absolutnie w tej sprawie. Z mojej strony pełne embargo

– stwierdził.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij