×

Jarosław Kaczyński złożył Polakom świąteczne życzenia. Uwagę przykuwa jednak jego twarz

Na oficjalnych profilach Prawa i Sprawiedliwości mediach społecznościowych pojawiły się życzenia świąteczne od prezesa. Jarosław Kaczyński życzył Polakom wielu wspaniałości, w tym aż dwa razy Polski sprawiedliwej.

„Najserdeczniejsze, najlepsze życzenia”

W opublikowanym na oficjalnych profilach PiS filmie, prezes partii, Jarosław Kaczyński, postanowił złożyć Polakom życzenia świąteczne. Przez minutę i 14 sekund kieruje do rodaków te słowa:

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, za chwilę nowy rok. Chciałem państwu złożyć najserdeczniejsze, najlepsze życzenia: miłych, rodzinnych, wesołych, szczęśliwych świąt. I jak największego udziału w tej nadziei, w tej radości, którą przyniósł ze sobą Chrystus

Chciałem także życzyć jak najlepszego Nowego Roku. Ten, który mija, przyniósł ze sobą wiele dobrych wydarzeń. Przyniósł piękne obchody 100-lecia odzyskania niepodległości, przyniósł sukcesy, także sukcesy w dziedzinie ekonomicznej. Życzę, żeby ten rok kolejny spełnił jak najwięcej naszych nadziei, tych wspólnych i tych indywidualnych. By przybliżył taką Polskę, jakiej wszyscy chcemy. Polskę silną, sprawiedliwą, dostatnią i sprawiedliwą – jeszcze raz powtarzam to słowo – dla wszystkich

Panie Prezesie, a gdzie uśmiech? ?

Same życzenia nie zawracają aż takiej uwagi, jak mimika prezesa. Czy Wy także zauważyliście, że mimo ciepłych słów, trudno doszukać się na jego twarzy jakiegokolwiek przejawu radości?

Polecane

Może Cię zainteresować