×

Pierwsza żona zdradzała go na potęgę. Paulo Sousa nie chciał ich uznać syna!

Paulo Sousa jest dla polaków nadzieją, na lepsze wyniki Biało-Czerwonych. Jego nowatorskie metody mają szansę na odmienienie polskiej piłki. Choć na boisku widzieliśmy go już parę razy, to o jego życiu prywatnym wiele się nie mówi.

W życiu selekcjonera nie zawsze było kolorowo – piłkarska kariera Paulo Sousa

Jako piłkarz ma na swoim koncie imponujące mistrzostwo i Puchar Włoch. Zdobył dwa puchary Ligi Mistrzów z Juventusem i Borussią. Niestety, liczne kontuzje zakończyły jego piłkarską karierę w wieku 31 lat.

Paulo nie zrezygnował z piłki i postanowił skupić się na karierze trenera. Przez 16 lat był odpowiedzialny na reprezentację Portugalii. Od początku tego roku, jest trenerem naszej drużyny narodowej.

Jego pierwsza żona zadała mu cios prosto w serce

Cristina Neto de Almeida poznał, gdy był jeszcze czynnym piłkarzem. Po 9 latach małżeństwa doczekali się dwójki dzieci, lecz wcale nie byli udanym małżeństwem. Piękna kobieta prowadziła bardzo rozwiązłe życie. Zdradza Suosa z wieloma mężczyznami.

Paulo SOUSA of Juventus during the UEFA Cup Final, second leg match between Juventus Turin and Parma, at Stadium San Siro, Milan, Italy on 17th May 1995 ( Photo by Alain Gadoffre / Onze / Icon Sport )

Paulo Sousa nie chciał uznać swojego syna. Skandalem żyła cała Portugalia

Para rozwiodła się, a sportowiec publicznie przyznawał, że powodem rozpadu związku były liczne zdrady kobiety. Ich rozwód był jednym z ulubionych tematów prasy. Redakcja „Correiro de Manha” rozpoczęła nawet dziennikarskie śledztwo, które doprowadziło ich do śladów zdrad sięgających aż 1998 roku!

Skandal miał również dotyczyć syna piłkarza – Guilherme. Według dziennikarzy, Paulo nie chciał go uznać. Liczne romanse żony, sprawiły, że stracił do niej zaufanie. Choć jego podejrzenia co do zdrad, były słuszne, to mężczyzna uznał chłopca.

Szczęście znalazł w ramionach modelki, Cristiny Mohler

Po głośnym rozwodzie, Paulo znów otworzył swoje serce. Jak widać, trener gustuje w pięknych kobietach. W 2006 roku oficjalnie potwierdził ich związek. Następnego roku, wzięli ślub cywilny. Para na ślub kościelny wybrała Maroko.

Paula Sousa i Cristina Mohler to jedna z najbardziej znanych par w Portugalii

Selekcjoner w swojej ojczyźnie jest niezwykle cenionym sportowcem. Jego piękna żona to gwiazda portugalskiej telewizji oraz była modelka. W 2002 roku pojawiła się nawet na okładce MAXIM, w bardzo odważnej sesji!

Patchworkowa rodzina Paula Suosy

Paulo ma teraz 50 lat, jego druga żona 45. Jego dzieci są już dorosłe, 26-letnia Maria oraz 18-letni Guilherme. Natomiast Cristina Mohler ma córkę – 22-letnią Natachę, którą ma z poprzednim partnerem.

Może Cię zainteresować

zamknij